Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ha egy férfinak kizárólag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha egy férfinak kizárólag a biológiai létfenntartása az életcélja, semmilyen egyéb elképzelése és terve nincs, az lehangoló számotokra?

Figyelt kérdés

Életcélom : elegendő élelmiszert fogyasztani, tehát az életem fenntartása.

Ez valóban az állati szint, de igazából ez probléma?

Nem vonz a vagyonosodás, meg tehetségem sincs hozzá. Emellett kényelmes is vagyok és nem szeretek túl sokat dolgozni.


Biztos vannak ilyenek nőben is nem?


F/31


2021. dec. 10. 11:04
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

"Párom pár hete majdnem meghalt, ráadásul a szemem láttára."


Pontosan mi történt? Én haldokoltam és ténylegesen éreztem hogy múlok el...utána az orvos is elmondta utólag hogy pár percen múlt és tényleges élet halál között voltam.

2021. dec. 10. 11:45
 12/17 anonim ***** válasza:
91%

Megrázta az áram, elég nagy feszültségen.


Elég nagy a fájdalomküszöbe, ha megsérül, akkor inkább csak káromkodik egyet.


Itt szó szerint visított, mint akit ölnek, öntudatlanul.

2021. dec. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

12: Lehet ő mentálisan más. Engem nagyon megviselt az eset. Lehet amúgy őt is megviselte, csak még nem jött ez ki.


Én az eset után 3 hónappal! is alig bírtam amúgy gyalogolni...

2021. dec. 10. 11:52
 14/17 anonim ***** válasza:
95%
Úgy élsz, ahogy szeretnél, senkit sem érdekel. Viszont így ne reménykedj abban, hogy normális, igényes nő szóba fog állni veled.
2021. dec. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
90%
Persze, hogy vannak ilyenek nőben is, de ettől még nem fognak összejönni hasonló pasival.
2021. dec. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
91%
Igazából nem baj,....te életed! Viszont az már baj, ha állandóam lek*rvázod a nőket amiért a fent emlitett celtalansagod miatt elutasitanak...
2021. dec. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

"Megrázta az áram, elég nagy feszültségen"



Tehat fazis-foldpotencial kozott 1000V, ket vezeto kozott 1500V-nal nagyobb feszultseg.



Belepiszkalt a CRT monitorba?



37F incel

2021. dec. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!