Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A lányok a meleg barátaik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok a meleg barátaik előtt is szégyenlősek?

Figyelt kérdés

Vannak melegek akik jobban csak lányokkal bandáznak és csajos programokat csinálnak velük.

Ha egy ilyen baráttal vagytok akkor zavarna ha pl meglátna titeket meztelenül? pl nyaraláson, kiránduláson egy szobában vagytok.

A melegeket is hidegen hagyja a női test, ugy mint a lány barátnőidet is, de mégis csak egy fiúról van szó, akkor is ha nem izgul rátok.

Vélemény?


2022. nov. 29. 03:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok lány, hogy erre válaszoljak... de szerintem a szégyenlősség mértéke az a külső szemlélőtől meglehetősen független konstans belső személyiségvonás. Vagy van, vagy nincs, sokadlagos a külső tényező. Aki szégyenlős, az a saját neme előtt is félrefordulva és villámgyorsan öltözik, isten őrizz, hogy fű-fa-virág legyen ott még pluszban. Mást meg az se zavar, ha úgy néz ki, mint a megtestesült pokol, és a fél világ látja. Ha valaki szégyenli a testét, csúnyának tartja magát, az ugyanúgy olyan előtt se szeret "égni", aki nem pályázik rá.
2022. nov. 29. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Attól, hogy meleg még fiúnak számít.

Szóval én ugyanolyan szégyellős vagyok előtte is, mint a többi fiú előtt.

Egy kapcsolatban ez idővel elmúlik valamint a saját nemem előtt nem vagyok az.

2022. nov. 29. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
egy ideig nem voltam, de aztán furcsa pillantásokat követően az lettem
2022. nov. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak a párom előtt nem vagyok szégyenlős. Vagyis egy kicsit előtte is, de nem annyira. Mindenki más előtt nagyon. Lehet az barát, barátnő, meleg barát, családtag, rokon, szülő, testvér, kollégiumi szobatárs, osztálytárs az öltözőben vagy vad idegenek a strandon, mindenki előtt szégyellős vagyok. Más barátnőm meg senki előtt sem az, még heteró fiúk előtt sem. Alkati, lelki kérdés.
2022. nov. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!