Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért annyira szégyenlősek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért annyira szégyenlősek a meleg fiúk?

Figyelt kérdés

Akivel itt beszélgettem gyakorin mindnek óriási szája volt, hogy neki húú de mekkora.

Bezzeg képet már senki se mert küldeni.


Sport után zuhanyzóban is a melegek leginkább takargatják magukat, a heterók és a bisex is sokkal bevállalósabbak...


Ti hogy vagytok ezzel?


2020. jan. 27. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A monitor mindent elbír, itt azt kamuzik mindenki, amit akar. Nemcsak a méretekben van ez, hanem az ismerkedés minden formájában.

Szerintem nincs is olyan, aki találkozna, pedig sokan tuti azért írogatnak ide, vagy privit, hogy kapcsolata legyen.

De egy két levél után eltűnnek, vagy tiltanak, miért jó ez ?

2020. jan. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért, mert nem mindenki a farok képekre van ráállva. Normális képet én is küldök mindig, de amikor valaki azt hiszi, hogy nekiállok majd fotózni magamat meztelenül, akkor én is eltűnök. Ez így van jól.

Illetve azt is lepattintom, aki ilyen képpel nyit.

2020. jan. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagy van, de nem takargatom meg ilyesmi, direkt olyan nadrágot hordok amiben jobban kilátszik😂 képet meg eddig küldtem mindenkinek se mostanában egyre többen az én képeimet használják pár meleg oldalon.

18/f

2020. jan. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

zuhanyzóban kevesen takargatják csak magukat, ahogy láttam

20F

2020. jan. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én abszolút nem vagyok szégyenlős. Volt hogy aktus közben többen is néztek. Leszarom. Imádom a faszt
2020. jan. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!