Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire gyakori?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori?

Figyelt kérdés

Sziasztok, lány vagyok és egy barátommal eléggé mélyen belementünk egy vitába a melegszerelemmel kapcsolatban. A barátom ugye hetero fiú, és nem igazán tudja elképzelni, hogy lehet szerelmes egy férfi egy másikba (a szexuális vonzalmat vágja), állítása szerint ilyen nem is létezik. Én viszont váltig állítottam, hogy biztosan van, elképzelhetetlen, hogy ne legyen. Viszont elég gyakran hallani olyanokat, hogy amíg nekünk lányoknak ugye sokáig kell tenni a szépet, hogy a fiúk leimádkozzák rólunk a bugyit, addig ez a fiúk között elég gyorsan megtörténik.

Szeretném megkérdezni, létezik olyan meleg, akinek nem számít, ki hol szőrös, mennyire izmos vagy mekkora a farka, hanem egyszerűen csak bele van esve a másikba és leszarja ezeket? Ha igen, mennyien vagytok így? Illetve hány évesen kezdtetek el komoly kapcsolatra vágyni? Meleg barátom szerintem csak egy van, meg sok biszex, szóval én nem tudom megítélni.



2022. okt. 15. 22:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%

Én értem, hogy mire gondol a kérdező.

A szerelem több, mint csak fizikai vonzerő. A szerelem nem kanosság. A külsője valakinek lehet sármos, ez kell is a szerelemhez, de a szexuális vonzalom az egy ettől eltérő, párhuzamos dolog.

Én komoly kapcsolatra vágyok, mindig is arra vágytam. Én inkább az érzéki részekre vágyom, a párom boldogságára, a közös boldogságunkra, az apró gesztusokra és hasonlókra. Persze, a szex is fontos, az is egy lényegi része egy kapcsolatnak, de ez szerintem akkor is két külön fogalom, amik egy kapcsolatban kiegészítik egymást.

Sajnos nekem is rá kellett jönnöm arra, hogy a többség nem osztja a véleményem, nagyon kevesen keresnek tartós kapcsolatot, szinte már szitokszó lett a melegek körében. Próbálok olyat keresni, aki szintén erre vágyik (mert azért akad egy-két ilyen ember), de falun nem könnyű.

18 vagyok, egyébként.

2022. okt. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen a többség elnyomja magában, mert ma Mo-n nem lehet a maga teljességében megélni egy meleg párkapcsolatot. Így a legtöbb esetben marad a dugás, már elnézést a vulgáris megfogalmazásért.
2022. okt. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
2%

#11

Dehogy lett szitokszó a párkapcsolat, sokan vagyunk akik abban gondolkodunk. Viszont ennyi idősen nem kellene még megállapodnod, később bánni fogod, hogy fiatalon nem élted ki magad (saját tapasztalat).

45

2022. okt. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

#11 jó volt olvasni a válaszod, veled egyidős vagyok, és ritka az olyan fiú, mint te. Szóval kitartást :/

2022. okt. 16. 13:27
 15/16 anonim ***** válasza:
17%
Pedig sok magát heteronak valló srácot érdekel másik sráccal valami jó dolog.
2022. okt. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
74%

Szia.


Igen létezik olyan meleg, akit nem az érdekel, hogy a teste milyen egy srácnak, válogatni azért én is válogatok, mert duci, macisabb és idősebbnek kinéző ne legyen a srác. És lehetőleg ne legyen több 25 évesnél.

Olyan cuki, aranyos fiatalosan kinéző, vékonyabb srác legyen.

Akivel szívesen együtt lennék. De az, hogy hol szőrös a teste. Az nem érdekel.

Még ha van is szakálla, de le vágja mindig. Az a fő király.

Máshol tőlem lehet szőrös a másik.

És én nekem, mint egy 23 éves meleg srácnak, igen is tudok szerelmes lenni egy másik srácba. Van pár srác most a környezetemben, akivel szívesen együtt lennék. De tudom, hogy nem melegek. És egyáltalán nem szeretik a srácokat.

Sajnos nagyon nehezen tudnék magamnak egy meleg srácot találni, aki tetszik, és tényleg meleg is.

2022. okt. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!