Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk ti hogyan ismerkedt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk ti hogyan ismerkedtetek Más fiúval mikor még nem válaltátok fel magatokat?

Figyelt kérdés

Hogyan ismerkedjek más meleg fiúkkal ha még nem mondtam senkinek és nem vállaltam fel

Sajnos homofób családban élek így csak akkor akarom elmondani hogy ha már lessz saját keresetem és elbirok költözni otthonról

De már nagyon szeretnék ismerkedni mert jó lenne egy barát végre



2022. okt. 8. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hmm elkezdtem ismerkedni társkeresőkön....aztán jó sokat csalódtam.teljesen egyszerűen.
2022. okt. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Társkeresőkön. Szexhaverságból lett mindig barátság.
2022. okt. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz rá.vágj bele.nyilván valahogy el kell kezdeni.pl úgy ahogy az egyes írta.ne parázz
2022. okt. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Én mindig ugyanúgy ismerkedtem más fiúkkal ahogyan most is. Kommunikálok az interneten, a valóságban, az üzletekben és az uszodában, szóval mindenütt beszélgetek ahol emberek vannak körülöttem, társalgok velük és ezekből a társalgásokból alakulhatnak ismeretségek. A semmiből nem lesz semmi.

Egyébként nem értem, hogy az ismerkedésben milyen szerepe van a "felvállalásnak". Amióta tudom, hogy a szüleim tudják rólam, azóta se lettem nyíltan b*zi, meg a felvállalás előtt se játszottam hetero macsót. Világ életemben úgy viselkedtem - és úgy ismerkedtem -, mint egy ember.

2022. okt. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én ismerkedem, nem döntöm el előre, hogy milyen céllal. Aztán az ismeretség haversággá, barátsággá vagy társsá alakul.
2022. okt. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor randizni mentem, azt mondtam, hogy a haverjaimmal fogok találkozni. Ennyire egyszerű.
2022. okt. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!