Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk nektek elítélendő vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek elítélendő vagy visszataszító ha a fiú akivel ismerkedtek szexelt már 2 pasival egyszerre?

Figyelt kérdés
Én mindig elmondom őszintén ismerkedésnél, hogy később ne legyen ebből semmi konfliktus
2022. szept. 26. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem elítélendő. Korrekt dolog a részedről, hogy elmondod.
2022. szept. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Izgató.
2022. szept. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Egy kicsit lehet irigyelném is. 😀 (Nekem titkos fantáziám, de valazeg nem fogom sose megélni.) Amúgy nem érdekelne, mindenkinek voltak exei, korábbi kalandjai, a lényeg hogy ha együtt vagyunk akkor ne legyen más.
2022. szept. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Ööööööömmm... Nem tudom. Nem mondom kapásból azt sem hogy igen és azt sem, hogy nem. A körülményektől is függ. Pl.: Szingli voltál amikor csináltad vagy a párod mellett esetleg titokban. Egyszer kipróbáltad és ennyi vagy ez a rendszeres hétvégi programod, így szereted és a jövőben is így akarod. Ha kapcsolatban lennék veled engem is rá akarnál beszélni a hármasra vagy lenyugodnál mellettem kettesben és monogám kapcsolat lenne a célod. Szóval lennének bennem kérdések. Ha én tartós monogám kapcsolatot keresnék, te meg nem monogámat, hanem kifelé tekingetőset, nyitottat, akkor nyilván nem lenne szimpi a dolog. De ha tudom, hogy megbízhatok benned és engem nem akarsz ilyesmire rávenni, meg te sem szeretnéd párkapcsolat mellett ezt újból és újból átélni, akkor kevésbé zavarna, hogy korábban volt ilyen kalandod. De ehhez nagyon meg kell bíznom benned, ki kell érdemelned a bizalmamat, mert ha felmerülne bennem a gyanú, hogy neked erre a későbbiekben is igényed van, akkor az nem túl jó kezdés ismerkedéskor. Szóval attól is függ, hogy mik a jövőbeli szándékaid velem, velünk, kettőnkkel
2022. szept. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem elitélendő és nem taszító az ha valaki többesbe szexel, szexelt. Miért lenne az?
2022. szept. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%
Nálam azonnal offos lenne, és nem ismerkednék vele
2022. szept. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem IQ kérdése ki hogyan kezeli. Persze nagyban függ az egyénen is hogy mi lesz a vége…
2022. szept. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Értékelném a korrektséget, meg is köszönném, mert legalább előre elmondod,és nem utólag kell rájönni...Esetleg úgy, hogy ez is - az is ránk köszönne az utcán /megtörtént/.

De sajnos, nem tudnék bízni, mert valószínű, hogy az igényeid más és több, mint amit esetleg egy monogám kapcsolat elbírna.

Az a srác is szimpatikus volt,aranyos,akivel megtörtént,hogy szembe jövet sokan köszöntek...rákérdeztem, és utólag,kb egy hónap után mondta el,hogy többször is volt többesben, mindenféle korosztállyal.

Én /sajnos/ elég konzervatív vagyok és ezt nem tudtam tudomásul venni,szép de határozott elköszönés lett a vége..

2022. szept. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

8

De mire megy a korrektségével, ha valaki emiatt köszön el tőle? Ráadásul ha pont olyan, akivel nagyon szeretne összejönni a kérdező? Szóval érted, ez ilyen 22-es csapdája. Ha őszinte, akkor lehet, hogy emiatt nem jön össze neki, mert nem tudhatja előre, hogy kinél fér bele a dolog és kinél nem. Ha meg nem őszinte, akkor meg eleve elhallgatással indul a kapcsolat, ami esetleg később okozhat kínos szituációkat, meglepetéseket a másik félnek. Nincs jó megoldás.

2022. szept. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

40felett nincs az a meleg férfi aki nem próbálta volna ki.

36évesen már meg se kérdeztem ilyet randin vagy később mindenki kipróbálta. Kivétel én

2022. szept. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!