Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak olyan fiúval ismerkedtek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak olyan fiúval ismerkedtek, aki kimondottan az esetetek, olyan típusú, akire vágytok belül mélyen? Vagy akinek van/volt már párkapcsolata, csak olyan fiúval, akire ez igaz (volt)?

Figyelt kérdés

Vagy olyan fiúval is elkezdtek ismerkedni, akár össze is jöttök vele, aki nem kifejezetten az ideális számotokra, nem az esetetek akár külsőre, akár belsőre, de úgy vagytok vele, hogy másnak is adtok lehetőséget, mert egy minimalis alap szimpátia, vonzalom megvan, és nem akartok egyedül lenni, és várni sokáig. Mert ki tudja lehet az a fiú sose jönne el.

Ezen gondolkodtam, hogy ha csak olyan fiúval ismerkednék, olyan fiúra várnék, akire mindig is vágytam és elképzeltem, aki az esetem külsőre és belsőre is, akkor szerintem sose lenne senkim, csoda lenne, ha összejönne. Ezért inkább hagyok lehetőséget másokkal is, és inkább vagyok olyannal, aki nem kimondottan az esetem, de jól érzem magam vele, rendes, nem taszít, stb., és elkerülöm a magányt, szerzek tapasztalatot. Amúgy is melegként nincs olyan sok lehetőség, és nyilván én se tetszem mindenkinek.

Szóval vártok és reménykedtek, vagy inkább lemondtok a vágyaitokról?



2022. júl. 30. 07:21
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Több pofára esés és szakítás után már CSAK a belső, emberi értékeket nézem. Nem számít más semmi !
2022. júl. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván van egy -tól-ig határ. Inkább úgy mondanám, azzal nem, aki kimondottan nem az esetem.
2022. júl. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván vannak alapdolgok,de azon felül azért nincs kőbevésve semmi.Én azt vallom hogy bizonyos pontig muszáj alkalmazkodni.Én pl nemdohányzóként nem zárom ki valakit csak azért mert cigizik.
2022. júl. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok egy ismerkedős típus, sem egy túl szociális lény. Még azzal se nagyon akarok/tudok/bírok együtt lenni, akiért halálosan odáig vagyok. Másként szólva biztos nem azért akarok valakit, hogy legyen végre aki szuszogjon mellettem, mert félek egyedül maradni a négy fal között. Így hát csakis azzal állok szóba, aki kívül, belül tényleg nagyon bejön.
2022. júl. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én valahogy igyekszem kitartani a vágyaim mellett, de ha szembe jön velem valaki, aki szimpatikus, nem fogom kikerülni csak azért, mert nem teljesen olyan, mint ahogy elképzeltem.

Van néhány olyan dolog, amiből nem engedek, de a legtöbb az simán változhat.

2022. júl. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!