Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért járok sokszor így? Ő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért járok sokszor így? Ő csinál belőlem hülyét és még tetejébe én "leszek" zaklató.

Figyelt kérdés

Nem egyszer jártam már így.


Találkozna velem, csak most ezért nem jó, most azért nem jó, majd máskor, írjak legközelebb, stb...

Nem mondja meg, hogy nem jövök be.


Én írok újra meg újra, de mindig kifogás.


Utána egyszer csak vagy amikor már rákérdezek, hogy miért vagy magától írva olyan választ ad mintha én zaklatnám, annyira nyomulnék.


Ami k*rva kínos, egyrészt, hogy valaki ugrál a szexért.

Illetve eddig is ő csinált belőlem hülyét, most meg duplán rosszul jön ki.


De hát ő csinálta, ő biztatott, csak most nem jó.



2022. okt. 8. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki lemondja a találkozót és nem ajánl új időpontot azt felejtsd el.


Ha azt mondja hogy "bocsi most nem, de majd keress" az nem gondolja komolyan, törölheted is


Ha azt mondja "bocsi közbejött valami de jöv héten csütörtökön ráérek" azzal már kezdhetsz valamit

2022. okt. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd és lépj tovább, az ilyen nem éri meg a fáradozást.
2022. okt. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajna az egyenesség nem szokás. Pedig mindenki azért rinyál hogy nem őszinte senki. Ha az akkor meg behisztizik.

Ilyen kamu embereknek örülj ha nem lett semmi. Hisz másban is ilyen "korrekt" lehet.

2022. okt. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tiltani és továbblépni?


Csak ha amúgy tetszik a srác és nem egyértelmű, hogy le akar rázni, akkor dehogy hagyom.

Ha nem tetszene vagy egyértelmű, hogy ő nem akar semmit akkor persze, hogy hagyom, nem zaklatnám.


1-es,

Hidd el ez sem így van sokszor. Szóba hozok másik időpontot és rámondja, hogy jó, majd nem lesz jó.

Vagy ő mondja, hogy jövő hétnél korábban ne. De jövő héten megint nem jó vagy már nem is válaszol.

Még ha ilyennel el lehetne dönteni, nem is lenne akkora baj.

2022. okt. 8. 17:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ezzel ellehet dönteni. Mondj egy olyan jól működő kapcsolatot ahol az egyik fél az első 5 randit lemondta és a másiktól várta hogy majd jövőhéte kérdezzen rá. Mert 99%hogy nincs és soha nem is volt ilyen.


Nálam 2 dobása lenne mindenkinek. Ennél max akkor kap többet ha könyörög. De hogy én menjek mindig a másik után? Ne nézd már így le magad!

2022. okt. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez már el van döntve az ő részéről. Hagyd a francba. Ne keresd. Ha akar találkozni úgyis írni fog.

Többször lerázott nem akar tőled semmit.

2022. okt. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!