Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy van az, hogy a lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van az, hogy a lányok simán "lecsekkolhatják" a fiúk seggét,(belemarkol, rácsap) de ha ugyanezt egy fiú csinálná, akkor egyből perverz zaklató ?

Figyelt kérdés
Múltkor ezen vitatkoztunk kiváncsi vagyok mit gondoltok 😂

2021. nov. 30. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Senki se fogdosson idegeneket engedély nélkül. Nem tudom honnan szedted, hogy egy nő zaklathst férfit, de nem.
2021. nov. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Az úgy van bro' hogy több pasi van benne az alkalmi szexben egy vadidegen nővel "csak úgy" mint ahány nő tenné ezt fordítva. Ettől ha egy neki unszimpi, nagyon nem tetsző csaj csinálná még a pasi sem örülne neki.
2021. nov. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Ne vadidegennel gondoljuk hanem haver szinten. Egy nő a fiú havernak simán rácsaphat a fenekére és megmarkolhatja a melleit.


Fordítva már nehezebb.

2021. nov. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Hát azért ahhoz nagyon nyomoréknak kell lenni nemtől függetlenül, hogy valaki ilyenre feljogosítva érezze magát. Mind a kettő ugyan úgy zaklatás.
2021. nov. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lecsekkolhatja akárki akárkinek a seggét. Semmi se tiltja, de akibe szorult jómodor, az nem látványosan csinálja. Én sose markolnék random férfi feneket, nem vagyok ilyen közönséges.
2021. nov. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
29%

Nem egyforma ilyen téren a társadalom.

Ennyire ment a női egyenjogúság, hogy nem egyforma a mérce.

2021. dec. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!