Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Normális dolog az,ha fèrfiakka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az,ha fèrfiakkal fiúkkal álmodok??? Van egy lány akivel együtt èlek,normális nemi èlet ellenère,normális ez??🤔

Figyelt kérdés
Van egy lány,akivel már lassan öt ève èlek együtt,pont úgy mint a házasok. Ennek ellenère megesik hogy azt álmodom hogy fèrfiak,fiúk vesznek körül. Ès mèg ez nem is lenne baj,de mindig az az álom vège,hogy jól partiba vágnak.Bár bocsánat a ki fejezèsèrt hogy is mondjam,át mennek rajtam. Legutóbb egy foci csapat tett magáèvá,olyan 18-20-èves fiúk. De volt hogy azt álmodtam hogy hitel ès egyèbb tartozás miatt a böribe kerültem,ès ott ment át rajtam egy egèsz zárka. De olyan álmom is volt,hogy èn akasztottam be,ès furulyáztattam meg,egy 18-èves fiút. Fúj! Ezèrt annyira szègyenlem magam. Szinte már hányok magamtól. Aztán a barátnőmmel amikór ott a lègyott,akkor van hogy azèrt marad fèlben a "játèk" mert az jut eszembe hogy mit álmodtam. Ahogy Justin Bibert meg durrantottam,meg szopattam...Fúj! De undorîtó vagyok!🤮🤮🤮 Kinek mondjam ezt el? Ki tudna segîteni hogy ne jussanak ilyenek az eszembe,ès ne álmodjak ilyeneket??? Most öt èv együtt èlès után mondjam meg a barátnőmnek hogy ratyi homár,vagy biszex vagyok?? Tudom,felkène vállalni,de nem vagyok elèg bátor.😔😔😔 Talán egy jó szakember segîtene nekem? Vagy menjek Pszichológishoz? Lehet hogy ezèrt szeretem a barátnőmmel az anált csinálni gyakran? Vagy az sem kizárt,hogy szemèlyisèg zavaros vagyok? Csak normális segîtő válaszokat várok. De minden derèk empatikus választ előre köszönök!!
2022. szept. 26. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Igen, érdemes lenne elmenned pszichológushoz. NEM fog megváltoztatni (a mélyen kondicionálódott preferenciák nem módosíthatóak), de segíteni fog az önelfogadásban, hogy ne legyenek szorongásaid e miatt.
2022. szept. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Èrtem. Szóval egy Pszichológus egy jó szakember segîtmajd abban hogy ne utáljam magam e miatt. Vagyis hogy ilyeneket álmodok. De gondolom abban nem tud segîteni,hogy ne álmodjak ilyeneket. Nem tudom hogy a barátnőm akivel jelenleg èlek ès járok,a barátaim akik közt sok a konzervatîv jobboldali. Ők vajon hogyan fogják kezelni,vagy le reagálni ha bátorságot veszek ès fel vállalom hogy nèha a saját nememhez is vonzódom?? Talán ha megèrtőek,ès empatikusak ès igazán kedvelnek nem fognak ez miatt meg utálni. A barátok,kollègák,vagy akár a főnököm...Mègis elfogadják hogy ez vagyok,vagy meg utálnak ès ki közösîtenek. Mivel egy fitnes edző teremben,egy Sport központban dolgozom,ahol nap mint nap látok sportos fiúkat,fèrfiakat,a főnököm lehet hogy ki fog rugni ha megtudja mind ezt. Na de mèg ott van a barátnőm,aki lehet hogy kidob ha megtudja hogy "kicsit" ferde vagyok. Ès mi van a barátaimmal? Talán egy pár mèg meg tud majd èrteni,ha igazi barátok csak nem utálnak meg ezèrt. De mese nincs. Ide egy szakember kell! Amint nagyon szèpen köszönöm a jó választ.👍😉
2022. szept. 26. 12:29
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Justin Bieber miatt szégyellheted is magad! :)
2022. szept. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Biszexuális vagy, csak nem fogadtad el magad.

Sürgősen kezdj valamit a dologgal, mert ez így teljes önmarcagolásba fog futni.

2022. szept. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudom nem egyszerű de az érzéseidet figyeld meg. Mi tetszik mi nem tetszik, az élmények amik érnek téged mit váltanak ki belőled. Az álmokat nem feltétlen kell készpénznek venni, lehet máshonnan fúj a szél. Gondold át hogy milyen érzelmek mozgatnak, kiket kedvelsz kiket nem (közeli személyek között) milyen viszonyod van a családtagjaiddal, a pároddal, barátaiddal, suli/munkahelyi haverokkal... Megkapod e szükséges érzelmeket a szeretteidtől, pl szeretet, törődés, bizalom ,támogatas stb. Párodtól is meg kapsz mindent amire szükséged van, a haveri társaságban is tényleg az a közeg vesz körül amelyben jól érzed magad. Ezeket mind érdemes végig gondolni. Nincs e benned megfelelési kényszer. Meg vagy e ön magaddal elégedve. Nincs e túl sok stressz az életedben stb.

Ha nincs olyan bizalmas személy az életedben akivel ilyenekről tudnál beszélni akkor meg mindenképpen keres fel egy jó pszichológust, sokszor már az segítség ha kimondhatjuk ezeket a gondolatokat amik bennünket foglalkoztat és ezáltal az érzett teher is csökken a lelkünkön.

2022. szept. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem gondoljátok hogy ez kamu?
2022. szept. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%

#2 egy komplett pszichológus konzílium 1000 óra hipnoterápiával SEM tudja megszüntetni a mélyen kondicionálódott vágyakat. Szóval nem, nem fogja a pszichológus elmulasztani. Önmagad elfogadásában, a szorongásaid megszüntetésében tud segíteni.

Az hogy meg fognak-e utálni... Biszex vagy nem pedig meleg, egy fokkal könnyebb a helyzeted. "Kifelé" élhetsz heteróként, a vágyaid megélheted titokban és nem kötöd mások orrára (amúgy is mi közük hozzá???). A barátnőd az egyetlen akire tartozhat a dolog senki másra nem! Az hogy ő hogy áll hozzá meg nem tudjuk. A nők többsége úgy, hogyha szeret akkor elfogad - azzal, hogy ha ffi-val lépsz félre az ugyanúgy megcsalás. Ettől még a nők között is van homofób, meg olyan is akinek felcsillan a szeme, hogy hohó akkor biszex hármas. Előre nem tudjuk látatlanban megmondani mit fog hozzá szólni.

2022. szept. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!