Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Összefér szerintetek a romanti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összefér szerintetek a romantika és a perverzség az életben,vagy egy kapcsolatban? Másnál is együtt van a kettő az életében/személyiségében?

Figyelt kérdés
Én alapvetően eléggé romantikus típus vagyok, érzelmes, érzékeny, visszafogott. De közben van egy (rejtett) perverz oldalam is, arra a részére is vágyok. Szóval, a hétköznapokban romantikus dolgokra vagyok, szerelemre, az ágyban meg másra is (nem mindig persze). És elgondolkodtam, hogy másban is megvan ez a kettősség? Más is össze van kicsit zavarodva? Más is bizonytalan, hogy talál-e így párt? Tehát a hétköznapokban a kedves, édes, érzelmes énje, senki nem mondaná meg rólad, hogy másra is képes vagy, aztán az ágyban pedig előjön a vad, perverz, belevaló bika/alfa éned mondjuk. (Ezek csak példák, nem kell feltétlen minden tulajdonsággal rendelkezni egyszerre).

2022. júl. 7. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nálam is megvan mind a kettő
2022. júl. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igaz heteróként válaszolok, de összefér. Nálunk működik is.
2022. júl. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb esetben így van és semmi gond ezzel. Csak ne uralkodjon felül a "perverz oldal", inkább legyen szerelem. (De azért persze, néha szex is kell.)
2022. júl. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen összefér
2022. júl. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj ezzel ! Lényeg,hogy van érzelmes oldalad is, ez fontos.És szerelemre is vágysz, ez még jobb !

Egyébként értelmes embernek tűnsz, biztosan nem lesz gondod a párkereséssel !

2022. júl. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Igaz én lány vagyok, de bennem is van ilyen kettősség... sőtt inkàbb hàrmassàg (nem tudom van e ilyen szó :)

Szeretem levenni a szemüvegem, felvenni egy latex dögös rucit és igazi vadmacskaként szexelni

Viszont bejön az is, ha engem kötöznek ki és kőkeményen megdugnak

De imádok gyengéden, finoman szeretkezni is

Mindezt nem màs más emberekkel, hanem egy kapcsolaton belül, ugyanazon ffi-vel

Nincs ezzel semmi gond, nálad sincs :)

2022. júl. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is összefér, ahogy olvastam kicsit mintha rám is igaz lenne amit írtál.
2022. júl. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Örülök, megnyugtató válaszok! Köszönöm mindenkinek! 🙂
2022. júl. 7. 21:12
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Férfi korú vagyok,de egy ilyen, értelmes emberkével bizony nagy örömmel ismerkednék és lennék kapcsolatban....
2022. júl. 8. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is így van, hétköznapi életben megy a romantika meg a cukiság, de szexben néha, nem mindig, előjönnek meredek dolgok, le se merem írni mik, mert kimoderálnak. Szóval ja, összeegyeztethető. 31/f
2022. júl. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!