Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Heteró srácok tényleg kipróbál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró srácok tényleg kipróbálnák sráccal vagy csak melegek írták?

Figyelt kérdés

Láttam ma egy kérdést.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


És elgondolkoztam, hogy mennyire sok meleg vágy is van... Ezek igazak vagy melegek írkáltak be?



2022. aug. 23. 11:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
94%
Aki kipróbálná, az biszex, max tagadja maga előtt is.
2022. aug. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer kiváncsiságból szo.attam. Azóta megszállotként keresem a partnereket.
2022. aug. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
90%
Akkortól bi ha nem csak 1x. Szerintem.
2022. aug. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
80%
És csak akkortól hetero valaki ha már többször szexelt? Addig semmi? XD Attól hetero, biszex, vagy meleg valaki hogy FEJBEN kihez vonzódik. Akkor is ha még soha nem szexelt.
2022. aug. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
87%
Egyszer próbáltam volna, hálistennek fel se állt, hiába verte a csávó.
2022. aug. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Sosem volt sráccal intim élményem, de szívesen kipróbálnám milyen érzés, ha kiverem egy srácnak és leszopom.
2022. aug. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Akad pár hetero barátom, haverom, aki kíváncsiságból kipróbálta - vagy kipróbálta volna - velem egyszer. Tényleg volt olyan, akinek meg se moccant és nem állt fel, de azért olyan is, aki kifejezetten izgalmasnak találta a közös masztit vagy nagyon is élvezte az orális kényeztetést.
2022. aug. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
90%

Sosem volt intim kapcsolatom egy férfival sem és nem is tervezem mivel hidegen hagy, de ha egyszer bele kerülnék egy olyen romantikusabb szituációba akkor lehet hogy élnék a lehetőséggel. Talán segítene mégjobban megismerni magamat. Lehet hogy azutána máshogy tekintenék a világra.

Nem gondolnám hogy titkon ezért biszexuális lennék.

2022. aug. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
73%

Mindenki biszexnek születik, a bátrak azok is maradnak. :)

Csak akkor tudod, hogy milyen a jó szex, ha pasival is csinálod.

2022. aug. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
93%
Ma már nem akkora rettenet kipróbálni, és ha bejön, akor lehet csinálni is. Ha melette a csajok is érdekelnek, akkor megmaradtál biszexnek, ha átpártolsz, akkor meleg vagy és szerencséd, hogy kiderült. Ha meg a lányokhoz mennél vissza, akkor hetero vagy és csak kíváncsi voltál.
2022. aug. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!