Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha egyszer kipróbálnám sráccal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer kipróbálnám sráccal hogy menne-e akkor én most bi vagyok?

Figyelt kérdés
Vagy csak akkor ha kipróbáltam? Hallottatok olyan srácról esetleg aki miután kipróbálta milyen fiúval nem csinálta többé? Mert félek attól is mi van ha megtetszik a dolog.
2021. dec. 17. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
ha már ezzel a gondolattal játszol, esélyes, hogy az vagy
2021. dec. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kovpet ***** válasza:
100%
Nem sok értelme van címkézni magad. Tedd, ami jól esik, csak mást ne bánts vele.
2021. dec. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Ha már felmerült a gondolat és izgat akkor már most biszex vagy csak még nem tetted meg. "félek..." - harcolsz önmagaddal, felesleges, ez vagy, ilyen vagy pont.
2021. dec. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Engem már szopott le srác is egyszer. Inkább maradok a nőknél, jobb szerintem sokkal.
2021. dec. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól függ hogy mi vagy, hogy kivel csinálod, hanem hogy kivel szeretnéd/szereted csinálni.

Azt meg tudod magadtól is, hogy ki mozgatja meg a fantáziádat.

2021. dec. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

nem

ha tetszik és csinálod még, akkor az vagy

de ha inkább a kísérletezés után maradsz a csajoknál, ahogyan a #4 tette, akkor heteró vagy

2021. dec. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell attól félni, hogy mi van akkor, ha megtetszik a dolog? Ha kipróbálod és bejön, akkor élvezed tovább és kész. És lesz@rod, hogy ki mit gondol erről a dologról vagy rólad. Mindenki élje a saját életét és ne pofázzon bele mások dolgába. Ennyi. Ha bejönnének a fiús dolgok, akkor sem lennél egyedül ezzel a világon. Több százmillió biszex és meleg pasi él a világon, ebből több százezer Magyarországon. Nem vagy egyedül ezzel, itt vagyunk mi is melletted ugyanilyen gondolatokkal és vágyakkal. Nem kell ezt túlbonyolítani. Csak lazán! :) Kipróbálod, aztán vagy bejön vagy nem. És ha bejön, azzal sincs semmi gond, az is tök oké. Azért nem lehet ez annyira rossz dolog, ha ilyen sok srácnak és pasinak tetszik. ;)p
2021. dec. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát reméljük igazatok lesz, bár még találni is kellene valakit majd :D
2021. dec. 17. 18:16
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hetes jól mondja, ne félj attól, hogy megtetszhet a dolog - ha diszkréten marad a téma, akkor senki sem fog feletted ítélkezni :)
2021. dec. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!