Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem faj amikor ezeket a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem faj amikor ezeket a hatalmas dildokat hasznaljak, hogy latszik a hasukon kivulrol hol jar?

Figyelt kérdés
Izgatonak tunik hogy kirajzolodik a hasukon a dildo de nem faj nekik? Van aki hasznal ekkor ? Nekem nehany pozba meg a 20 centis is faj nem hogy akkora :D
2022. aug. 8. 16:20
 1/5 cseppszi ***** válasza:
100%
Mindenkinek egyéni a mérete és az ingerküszöbje. Van aki még nem is érez semmit ami másnak már jó vagy fáj .
2022. aug. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, gyakorlás kérdése.

Sztem izgató, bár én nem fogom ezt elerni. Jelenleg a 20/6 cm sem.emfy be tövig 1-2 cm hiányzik

F35

2022. aug. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
.emfy=megy
2022. aug. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%
Nem faj, sot baromi jo erzes a hataraidat feszegetni. ;) Nekem hosszra egy majdnem 40 centis dildo is bemegy, es rohadtul elvezem. Azt is, ha latom kozben a hasamon, hogy hol maszkal... :D De ehhez szerintem mar biztos adottsag kell, nem sok olyan sracot latok, aki ezt meg tudja csinalni, pedig higgyetek el, elegge vonz a tema, es mar parszor rakerestem a neten. ;)
2022. aug. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Felkészülés kérdése. Eleinte nekem már 16-7 centissel is gondok voltak, de utolsó pasi, aki megdugott, 22 centis volt, full simán ment, meg van egy 28 centis dildom, az is bemegy tövig.
2022. aug. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!