Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Voltatok már szexuális kapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már szexuális kapcsolatban valakivel csak amiatt, mert külsőre/szexuálisan nagyon vonzónak találtátok?

Figyelt kérdés

Az nem számít, hogy egyszeri vagy több alkalom volt, esetleg kapcsolat lett belőle.

Hanem nagyon vonzó volt az illető nektek, pont az esetetek akár, és ez volt az, amiatt engedtetek a vágyaitoknak. Vagy minden szex (nem csak anális szexre gondolok), minden kapcsolat így kezdődik?

Bennem van ilyen érzés néha, amikor pl. látok egy nagyon vonzó fiút az utcán, vagy képet, videót valakiről, és mit hagynék hogy megtörténjen közöttünk, csak amiatt, mert nagyon izgató számomra külsőre, kisugárzásra. Mi van a ruhája alatt, mit tenne velem?

De nem arra gondolok most, hogy amúgy csak hiányotok van, régen csináltátok, és kb. minden mindegy volt, csak legyen valaki.



2022. aug. 2. 07:10
 1/7 anonim válasza:
100%
Egyszer egy lánnyal megpróbáltuk így. Belsőre eléggé elítéltem, nem is ment a dolog. Bolond voltam. :)
2022. aug. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak amiatt volt mert vonzónak találom.

Aki nem vonzó azzal nem szexelek.

Meglepő, hogy más nem így van vele.

2022. aug. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Igen, összejöttem már fiúkkal csak a külső adottságaik miatt.
2022. aug. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Ha az adott pillanatban valamivel nem fog meg, lehet 10/15 is, akkor sem fog működni a szexuális vonzalom. :)
2022. aug. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Senior Séf ***** válasza:
21%
Én is ezt akartam írni, 2-es, de azért ha nagyon őszinte akarok lenni, előfordult az évek során egy-egy este, amikor talonban sem volt senki, meg haza se tudtam vinni az ízlésemnek igazán megfelelő csajszit.
2022. aug. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
nekem fontos hogy vonzó legyen máskülönben nem működik
2022. aug. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nyilván fontos, hogy vonzó legyen külsőre is valaki, csak úgy működhet a szex.

De csak amiért együtt lenni valakivel, mert szexi a teste vagy a feneke vagy a pénisze? Hogy nem is érdekel az ember maga, szinte egy szexuális eszköz a másik fél, a teste miatt, az izmai miatt, stb.

Egy élő eszköz a másik fél. Nekem ez kicsit furcsa. Erre gondoltam

2022. aug. 13. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!