Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aranyèr esetén jobb halasztani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aranyèr esetén jobb halasztani a behatolást, vagy elegendő sikositoval meg lehet oldani?

Figyelt kérdés
2022. júl. 14. 11:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Mi ilyenkor mindig halasztani szoktuk.
2022. júl. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nagyfiú vagy már, ha szexelsz, így képes vagy te magad is mérlegelni egy ilyen helyzetet és saját magad dönteni...;)
2022. júl. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem halasztani kell hanem elbúcsúzni tőle :( bármennyi síkosítóval csinálod, bármilyen óvatosan mindenképpen súlyosbítani fogja a tüneteket idővel. Ha aranyered van akkor vége az anál-pályafutásnak.
2022. júl. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ milyen az az aranyér

Van akinek ilyenkor véget ér a pályafutása, van aki ugyanúgy tudja használni a popoját.

2022. júl. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Ilyenkor hanyagold amíg nem gyógyul meg, Vannak kenőcsök és kupok amik hamar meggyógyítják.
2022. júl. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Benned az sem merül fel, hogy az aranyér lényegében seb, szó szerint meleg ágya a nemi betegségnek? Nem hiába mo dják, hogy a szexhez szellemi érettség kell(ene). Nyugodtan szexelj aranyérrel ha ennyi eszed van.
2022. júl. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

Dehogy ér véget a pályafutásod! Tapasztalatból mondom, ha aranyered van, menj el vele orvoshoz. Ha előrehaladott állapotban van, akkor a kenőcsök és kúpok semmit sem érnek. Viszont pár perces vizsgálat és minimális kellemetlenség után tartósan megoldódik a probléma:


[link]


Igaz, én nem análozok, de évekig szenvedtem az aranyér tüneteitől. Viszketett és vérzett vécézésnél. Aztán elmentem orvoshoz és "meggyűrűzték". Semmi komplikáció, kellemetlenség nem volt, viszont azóta sincs semmilyen panaszom. Én kb másfél éve magánorvosnál csináltattam. 12 ezret kértek érte, de talán TB-re is megcsinálják.


Az utolsó hozzászólónak pedig megköszönöm, hogy fenntartja az oldal színvonalát egy újabb bántó hangnemű, személyeskedő hozzászólással. Gratulálok, csak így tovább! Ma is tettél valamit hogy egy kevésbé élhető országban-világban éljünk!

2022. szept. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
A kérdező aranyérrel akar análozni. Ha szerinted ez szellemileg normális, akkor gratulálok!
2022. szept. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

De ne análozzon aranyérrel, ott írtam mi a megoldás.


A stílus padig maga az ember. Gratulálok!

2022. szept. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Figyelj, a kérdező szexel análisan úgy, hogy semmivel sincs tisztában, és ez bizony mutat egyféle szellemi szintet, illetve annak a hiányát! A szexhez ész is kell!
2022. szept. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!