Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan passzív aki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan passzív aki nem szereti, ha a farkát kényesztetik?

Figyelt kérdés
2022. júl. 9. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van ilyen, már beszéltem egy két ilyen sráccal.
2022. júl. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem annyira szeretem ha férfi nyúl hozzá.esetleg ha bevan kötve a szemem.vagy nemtudom . Fordított esetben ha én csinálom is 90%ban kérem hogy had kössem meg takarjam le azt akihez tartozik.tudom ez így furán hangzik mondjuk még soha senkinek nem volt baja vele,sőt :D de nemtudok mit csinálni a férfi test nem izgat egyáltalán csak a fütykös érdekel :D Életemben 1x volt amikor tetszett meg izgatott de róluk azóta nem hallottam
2022. júl. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pl én van hogy fel sem áll tőle Vagy közben lelankad amikor elkezdenek foglalkozni vele. Pedig mondom előre hogy én nekem az nem megy de nem hiszik el.
2022. júl. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A kérdezőnek: kényeZtetik
2022. júl. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem kell foglalkozni vele. A fenekemmel kell :)

Ha lehet van rajtam még egy jockstrap alsó is.

2022. júl. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
98%

Azt hiszem, én ilyen vagyok. Egyszer csinálták nekem az orált, de nem igazán élveztem, különösebben nem is éreztem semmit. Sőt, talán még zavaró is volt. Előtte sem vonzott a dolog, hogy valaki nekem csinálja, sosem fantáziáltam erről, de ezután sem változott a véleményem. Lehet csak velem van a baj, talán zavarban voltam, nem tudom, vagy a fiú nem volt ügyes/másképp kellett volna csinálna. 😕

Nekem máshol vannak az érzékeny/érzéki pontjaim azt hiszem, és más jellegű kényeztetésre vágyok.

2022. júl. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint elég sok passzív így van ezzel. Szerintem nincs ezzel semmi gond.
2022. júl. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Én arra vagyok allergiás ha az ember nem tudja helyesen leírni hogy kényeZtetik, totál lelankadok tőle.
2022. júl. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!