Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Full passzív sub ként van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Full passzív sub ként van esélyem komolyabb kapcsolatra? Vagy csak mindenki jól megakar rakni?

Figyelt kérdés
2022. júl. 4. 08:26
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Biztos van egy aktív dom, aki pont hozzád hasonlót keres. Lehet, ketrecben tart majd, és kutyatálból etet.
2022. júl. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Nyugi én is ezt tapasztalom
2022. júl. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarna mindenki megrakni, de komoly kapcsolathoz azért érzelmek is kellenek. A test nem elég, bármilyen is.

Nálam, ha látom, hogy van értelem és érzelem, akkor egyenes út a kapcsolat felé, amiben csak és kizárólag aktív lennék.

2022. júl. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3. Azért nem minden szub petplay fan. Sok az extrém fétises, de szerintem sok szub csak valami retró, "hagyományos", konzervatív kapcsolatra vágyik és nincs leather meg hasonló fétise, hanem az "urát" keresi és most nem a ciki bdsm-ben divat megszólításra gondolok, hanem amikor falun az asszony azt mondja a férjére, hogy az uram. xD Remélem érthető.
2022. júl. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szub, passzív. Ha még félénk, csendes is vagy, nálam nyert ügyed van, hogy ne csak megrakjalak.
2022. júl. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Ha még fiatal vagy, akkor szerintem mindenki csak azt akarja. Akármilyen korú aktív féllel jössz össze.

De szerintem kicsit később lehet. De nehéz lesz pont a párodat megtalálni, ez már nem igazán függ beállítottságtól. Összejön, ne add fel :)

2022. júl. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A többség szerintem csak meg akar dugni. Az én párom passzív, szub és ehhez még csendes, visszahúzódó tulajdonság is társul. Nagyon jó vele a szex és minden.
2022. júl. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
7-es úgy érted, hogy "Igaz, hogy Te hordod a nadrágot, de én mondom meg, hogy melyiket?" :)
2022. júl. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

9-es


Valahogy úgy igen:)

Nem vagyok általánosságban kiskutyus, aki minden parancsszót árgus szemekkel figyel.

De vannak ilyen pillanatok is:)

2022. júl. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!