Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akinek tiniként felnőtt férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek tiniként felnőtt férfi partnere volt az hogyan hatott rátok később?

Figyelt kérdés

Törvény szerint 14 év felett bárki bárkivel szexelhet, így egy 14, 15 éves akár egy 40-es férfival is lefeküdhet. Az lenne a kérdésem, hogy az aki tiniként szexelt, vagy szexpartnere volt egy nála idősebb férfinak, a későbbiekben ez hogyan hatott a szexuális életére?

Jó döntés volt vagy megbántátok? Pozitív, negatív hozadék?

Persze itt nem arra gondolok, hogy az idősebb kihasznált, rosszabb esetben erőszakoskodott, hanem arra, hogy közös volt a beleegyezés és nem volt egy rohadék a másik.



2022. máj. 22. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

Nagyon sokat tanultam tőle a szexről és a saját testemről is. Az egyik legjobb szexuális élményem volt, de ehhez hozzátartozik, hogy profi volt az illető és sajnos szexfüggő is, viszont kiválóan ismerte a női testet.

A hátránya az volt, hogy valahol engem is kihasznált a saját függőségéhez, lelkileg nem kaptam tőle semmit. Akkor “vett elő”, amikor éppen olyanja volt….ebből aztán elegem lett.

2022. máj. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Nekem volt idősebb partnerem de megbántam. Utólag zavart a korkülönbség
2022. máj. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán nem bántam meg, sőt néha hiányzik.
2022. máj. 23. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Először 16 évesen egy 23 éves sráccal voltam. Jó tapasztalat volt, mert kedves és figyelmes volt velem. Azóta is néha összefutunk, beszélünk egymással. Ezután sokkal magabiztosabbá váltam a fiúkkal.
2022. máj. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
14 elmúltam, amikor egy több mint 20 évvel idősebb férfival szoptuk le egymást. Nagyon jó volt, manapság néha én is össze jövök fiatallal, pedig most már én vagyok középkorú.
2022. máj. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyira jó volt. Itt ismertem meg. Mondta hogy volt már szűz pasival. 17 voltam. Ő meg 29. Jó de nagyon magasra rakta a lécet. Más sajna nem volt olyan figyelmes. Se olyan jó farka nem volt. Tuti ha olvassa magára ismer. Sokat tanultam tőle amit akkor okoskodásnak éltem meg. Aztán igaza lett. Nekem azt érzem szerencsém volt vele.
2022. máj. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen nekem tetszett hogy egy majdnem 20 évvel idősebbel vagyok. Jó volt vele. Passzív volt de gyengéd.
2022. júl. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!