Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetek túl azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetek túl azon, hogy tiniként nem volt fiúm?

Figyelt kérdés
Most néztem egy videoklipet tele volt helyes tini srácokkal és elszomorodtam, hogy nekem nem volt részem tiniszerelemben. Ha más is volt így, hogy vészelte át?

2020. júl. 6. 22:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Idő előtt átvett áldás-mindig átkot hoz. Mindig. Nincs kivétel. Úgy hogy örülj neki.
2020. júl. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Ekkora marhaságot sem hallottam még, mint amit az első mond.
2020. júl. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ha huszonévesen se lesz abba belehalok.
2020. júl. 6. 22:53
 4/13 anonim ***** válasza:
18 évesen vesztettem el a szüzességem de volt több nagy tiniszerelmem és nem közülük volt akivel lefeküdtem. Bármit megtettem volna ha a gimis szerelem összejött volna de nem jött. Igazából még mindig bármit megtennék érte szóval átérezlek csak én pasi vagyok. 23F Kb úgy érzek mint te. Szexbe nekem volt részem oda vissza szerelemben nem. És rossz de nagyon.
2020. júl. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Jó kérdés, nekem azon kellene valahogy túl lennem, hogy rengeteg pasim volt tiniként.😅
2020. júl. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Jó neked hidd el, nekem már komplexusaim vannak.


23F te is szomorú leszel ha látsz egy szép tinilányt? Én szomorú leszek ha látok egy helyes fiatal fiút.

2020. júl. 6. 23:27
 7/13 anonim ***** válasza:
De hány éves vagy kérdező? Most konkrétan az a gond h azt érzed kimaradsz valamiből?
2020. júl. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
21 vagyok, igen azt érzem. :(
2020. júl. 6. 23:41
 9/13 anonim ***** válasza:
Nincs baráti tarsasagod? Mi mindig mentünk a haverokkal minden felé. De ezen kívül mindenkinek volt még egyéb baráti társasága és így tudtunk ismerkedni.
2020. júl. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
2-3 legjobb barátnőm volt, velük csak sétálgattunk, nem jártunk szórakozni, nem voltunk bulizósak.
2020. júl. 6. 23:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!