Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetek túl azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetek túl azon, hogy tiniként nem volt fiúm?

Figyelt kérdés
Most néztem egy videoklipet tele volt helyes tini srácokkal és elszomorodtam, hogy nekem nem volt részem tiniszerelemben. Ha más is volt így, hogy vészelte át?

2020. júl. 6. 22:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem volt tini szerelmem, nem maradsz le sokról, hidd el...

Valszeg nem lett volna belőle házasság, még csak együttélés sem... Mentetek volna mozizni, smárolni, fagyizni sulis órák után délutánonként, nem nagy szám. Egyébként kevés a helyes tini fiú, a legtöbben olyankor csúnyácskák. Ha lett volna valakid sem biztos, hogy helyes.


Egyébként értem a problémád, nekem az a bajom, hogy egyetem alatt nem volt senkim.

Keveset gondolok rá, arra gondolok, hogy most van párom.

A jelenben élj, neked is lesz párod.

2020. júl. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nyilván nincs belőle házasság, de pont az a lényeg h az csak a másikhoz való viszonyulás tanít meg. Ennél nem kell több.
2020. júl. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kérdező kicsit bonyolultabb a helyzet annál, minthogy zavarnak e a tinilányok, mert nem ők uzavarnak hanem, hogy tini koromban nem jött össze azzal a lánnyal de ez zavarni tud ha nem tinilányt látok hanem más nőt akkor is. 23F
2020. júl. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!