Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha valami ok folytán egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valami ok folytán egy meleg férfi és egy leszbikus nő közösen csinálnának egy gyereket, akkor a gyerekük is meleg lenne?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 22. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Ugyanakkora az esélye, hogy a gyerekük meleg lesz, mint két heteró szülő esetében.
2022. ápr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az előttem szóló is írja!

Heteró szülők meleg gyereke lettem

2022. ápr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
…. and the universe collapses ….
2022. ápr. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

#1 Ezt ennyire egyértelműen nehéz megmondani, mivel több teória van arról, hogy egy embernél hogy alakul ki a homoszexualitás.

Főbb ágak a genetikai, illetve az anya méhben történő változások.


#2 A legtöbb melegnek hetero szülője van de ez nem jelenti azt hogy statisztikailag 2 homoszexuális ember gyermeke nem lesz nagyobb esélyel homoszexuális.

Viszont mivel ilyen esetek száma nehezen mérhető ezért nincs erről pontos adat.

2022. ápr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Mivel a biológiai meghatározottság nem csak genetikai tényezőket foglal magában, ezért egyáltalán nem jelenthető ki, hogy biztosan meleg lesz. A genetikai tényezők működését sem értjük pontosan a szexuális orientáció alakításában. Egyrészt az ikerkutatásokból tudunk következtetni arra hogy örökletes tényezők is szerepet játszanak, másrészt azonosítottak potenciális géneket, amik növelhetik a homoszexualitás kialakulásának esélyét, viszont nem determinálják, tehát biztosan több gén kölcsönhatása vezet hozzá. Tekintve, hogy az újszülött a szülőktől a gének egy egyedi kombinációját örökli, elég nehezen számítható ki, hogy a genetikai lottó mit sorsol neki ilyen összetett öröklődésű tulajdonságok esetében.
2022. ápr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
heteró anya + homó apa (később derült ki róla, 3 gyerek után) = itt vagyok full homóként
2022. ápr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek triceratopsz lesz :D
2022. ápr. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
7/7: igen, így van, csak nem mertem leírni, mert senki nem hinné, hogy egy triceratopsz tud gépelni, pedig tud! ;-)
2022. ápr. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vagy Velociraptor ami lehetséges kimenetel még... :D


Egyébként sztem mindegy, mert az összes nem hetero beállítottságú ember, mindig egy hetero pár utódja. Ez színtiszta genetika, semmi több.

ápr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!