Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az LMBTQ hogyan viszonyul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az LMBTQ hogyan viszonyul azokhoz a melegekhez, leszbikusokhoz stb. akik valamiben nem értenek vele egyet?

Figyelt kérdés
Például a Magyar LMBT Szövetség.
2022. febr. 5. 04:35
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Rossz a kerdes, a tobbseg egyet ert a szovetseggel. A kormanyzati putyini 17.szazadi hozzáállás pedig szégyen.
2022. febr. 5. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Kirekesztik őket. Liberálisokról van szó, a legkirekesztőbb politikai csoportról.
2022. febr. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 steven95 ***** válasza:
87%
A FIDESZ hogyan viszonyul azokhoz a magyar állampolgárokhoz, akik valamiben nem értenek vele egyet?
2022. febr. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 steven95 ***** válasza:
80%
Félreértés ne essék, az LMBTQ szervezetek nem a FIDESZ szintjén vannak, csak a kérdés megértésére adtam egy párhuzamot.
2022. febr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Az LMBTQ is csak egy gyűjtőfogalom. Nincs "közös tudatuk", vagy nem egy szekta, ahol mindenki alárendelt a szekta elveinek. A tagjai sem egyformák, pont ugyanúgy különböznek/különbözhetnek egymástól, mint a hetero közösség. Én, mint tag, sok mindennel nem értek egyet. Leginkább a térítő hadjáratukkal, nekem túl erőszakos, túl követelőző. Az alapvető célunk közös, ami az elfogadás, de mindenki a saját stílusában, vérmérsékletével "harcol". Az, hogy van egy ilyen Szövetség, engem semmiben nem befolyásol, sem a hétköznapi életemben, sem a véleményemben, sem az ő véleményükkel rólam.
2022. febr. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
5-ös igen, de az LMBTQ egyenlőségéért vívott "harc" nyugaton meg lett vívva, és ott nem rontott semmit a többség lehetőségein, tehát a fideszes "harc" az értelmetlen és középkori !
2022. febr. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem igaz, hogy az LMBTQ csak gyűjtőfogalom, hiszen szervezeti szinten is létezik. Ez inkább csak egy mozgalom.
2022. febr. 5. 14:01
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
Melegként semmi közöm ehhez a sokbetűs marhasághoz.
2022. febr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Melegként én sem értek egyet a felvonulással és ugyanúgy melegek között is megosztó téma ez, de nem ugrunk egymás torkának.
2023. okt. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
9-es Már azt hittem, melegként nem értesz egyet a jogaiddal, csak azok eltörlésével, és mélységesen több jogodat adnád még oda, mint eddig.. Sőt mennél "sepregetni látványosan a nagy vezér útjain..." nehogy tisztátalanság érje a vezíred cipőjét.. ennyire azért nem kell benyalni a pártállamodnak !
2023. okt. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!