Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Felállna a farkam heteróként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felállna a farkam heteróként egy fiútól?

Figyelt kérdés
Elég vékony vagyok. Kaptam már beszólást, hogy meleg vagyok. Nem izgatnak fel a srácok, de gondoltam rá, hogy mi van ha csak én nem ismerem fel magamba. Ha egy heterót szopna egy meleg akkor felállna vajon? Élvezné? Ha élvezte egynelő azzal, hogy meleg/bi?
2022. febr. 26. 10:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
mmm probaljuk ki😋
2022. febr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Passzív félnek nem mindig áll fel, de ha élvezi, az egyenlő azzal, hogy meleg/bi.
2022. febr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Ha érdekel a téma, egy próbát mindenképp meg ér. Ha nem áll fel, bocsánatot kérsz, és elköszönsz.
2022. febr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Noren1989 ***** válasza:
78%
Ha nem látod, hogy épp ki szop le a gloryhole másik felén...szerintem simán.
2022. febr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Ha pl becsukod a szemed, és csak az érzésre koncentrálsz akkor simán el tudom képzelni hogy igen.
2022. febr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Technikailag fel tud álni és el tudsz élvezni ha nem vagy meleg akkor is, magára az érzésre vagy úgy ha mást képzelsz az illető helyébe.
2022. febr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahh, igen. Nagyon leszopnálak, ha sikerül, le is nyelem !
2022. febr. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Én tesztelnélek! Megpróbáljuk? 😉🤗
2022. febr. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Meglehet, hogy technikailag kivitelezhető ez-az-amaz élvezhető élvezeti esemény... de tudtommal szexuális vágynak valamint orientációnak azt a fizikai valóságot megelőző, fejben születő vágyat-élményt nevezzük, amit a másik ember látványa okoz számodra anélkül, hogy bárki bármihez is nyúlna. Aki férfi pedig ezt nem érti, az aszexuális. Technikailag felállódni, elélvezni persze még aszexuálisként is el lehet akárkivel vagy akárki nélkül...
2022. febr. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
HA van itt 25 alatti budapesti vékony srác, akinek ez így bevállalható akkor írjon.
2022. febr. 28. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!