Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy lehet beleszeretni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet beleszeretni valakibe, akit nem is ismerek?

Figyelt kérdés
2022. febr. 23. 15:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy csak a kinézetébe zúgtam bele? Nem értem az egészet csak azt hogy állandóan ő jár a fejemben
2022. febr. 23. 15:33
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
A fejedben létező képbe zúgtál bele. Tetszik a külső és az elmélet kreált egy hozzá illő, általad tökéletesnek vélt jellemet hozzá. Csak negogy koppanj, ha megismered:)
2022. febr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
*h
2022. febr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Tipikus 🧐

Első szerelem, nagy segre esés lesz, de majd fel állsz ❣️

2022. febr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Mivel homokos vagy, tehát agyban van baj, így ne várj logikus választ.
2022. febr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
Ez mit jelent pontosan? Ha csak így ránézésre érzed ezt, az teljesen gyerekes. Ha beszélsz vele, akkor nyilván más. De általában kétféle szerelem van. Van, ami kb rögtön kialakul. És van, ami később. Az előbbinek az a hátránya, hogy legtöbb esetben ilyenkor úgy szeretünk bele a másikba, hogy k*rvára nem illünk vele össze. Elfogadjuk minden hibáját, azt is, amit normális körülmények között nem tennénk. Ezért is rossz ez a rózsaszín felhő. Ja, hát meg ez általában a másik részéről nem szokott kölcsönös lenni, szóval már lehetne is kukázni kb. :D
2022. febr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát itt a tutorial :D

Szeress bele egy fullos srácba, a suliban, aki lenéz téged, uncsi, fura srác ként, és csak álmodozz róla, hogy valaha is összejöttök és kedves lesz veled.

Ezt csinálom én is, is hidd el, beválik, garantáltan teljesen összetörsz majd, mint én. De még most is az álomvilágomban élek:/

2022. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de velem is hasonló történik. Szerelemnek azért nem mondanám, mert ahhoz kevés valakit csak látni, viszont egyértelműen érzek valami erős vágyat.
2022. febr. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!