Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Romeon szinte mindenki modellt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romeon szinte mindenki modellt keres? Tapasztalatok az oldalról?

Figyelt kérdés

2022. febr. 14. 13:38
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
94%
Romeon is ki kell fogni egy-egy normális srácot, de nem lehetetlen.
2022. aug. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 -remete- ***** válasza:
95%
Engem nem vonz a súlyfelesleges fiu. Meg a nálam idősebb.
2022. szept. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nem az oldallal van a probléma, hanem inkább az azt használókkal. És sajnos tapasztalatom szerint ez tökéletesen lefedi a többséget.


Én inkább egy tartósra törekednék (még, ha ez barátság extrákat is jelentene), s ehhez nekem csak egy ember kell, s nem több. Egy ideig úgy voltam vele, hogy ki lehet szűrni a kamusokat. Ami igaz is. De egy idő után az ember belefáradt, hogy válogasson, s figyeljen minden apró kis jelre. Arról nem is beszélve, hogy kapcsolatfelelős se akarok lenni, tehát akkor halad a dolog, ha mindent én irányítok.

Az tény, hogy az első apróbb félreértésnél, konfliktusnál lelép a másik, s a találkozót is elég nehéz összehozni. Ami viszonylag vicces, ha megnézzük mennyien panaszkodnak a profil oldalukon erre. Én nem modell alkatút és szőke herceget keresek. Egyszerűen csak egy értelmes férfit, aki tudja mit akar, és mer is találkozni. De nem fogom azt mondani, hogy nem érzem reménytelennek a dolgot.


36/F

2022. szept. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 -remete- ***** válasza:
88%
Már én is kitöröltem magam onnan egy trágya az oldal.
2022. okt. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos én is erősen gondolkodom hogy töröljem magam Romeorol is es Grindrrol is.


Egyszerűen döbbenetes milyen silány emberileg a felhozatal. Azt még elfogadom hogy aki vékony annak egy 115 kg-s srác nem fog tetszeni. Na de hogy a hasonló testalkatú macis srácoknak is csak a vékony jön be már egyenesen szánalmas.


Mindenki a csodát várja. Senki nem akar semmit tenni egy kapcsolatért. Csak a mának élnek és nem gondolkodnak előre.


Tudom hogy van hasonló kaliberű srác akinek kellhetek de én nem találom sehol.


Lassan beletőrödöm 32 évesen hogy senkinek nem kellek.

2023. jan. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
3%
Unironikusan mondom testvéreim, menjetek prostihoz. Sajna ha nincs más, akkor marad ez. Itt legalább nincs hazudozás.
2023. jan. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
86%

45-ös

Ha valaki nem ertene a silány emberi felhozatal alatt ezt értem:


- Hatalmas elvárások. Azt hiszi ő a félisten es neki minden jár valamint joga van bodyshamelni azt aki szerinte nem szép.

- Kamus, hazug.

- Álszent

2023. jan. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
86%

A 47-es kolléga ebben a három pontban összefoglalta a lényeget.Tökéletes, ennél többet és jobbat nem lehetne erről írni.

De biztos vagyok benne,hogy aki már társkeresőzött,akár hosszabban, az átélte és osztja a véleményét !

Saját tapasztalatom az,hogy álszentből van a legtöbb,ártatlannak és szerénynek tűnő emberekben iszonyú perverz hajlamok,megjátszások és eltartási, lakhatási érdekek vannak.

2023. jan. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!