Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Romeon szinte mindenki modellt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romeon szinte mindenki modellt keres? Tapasztalatok az oldalról?

Figyelt kérdés

2022. febr. 14. 13:38
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én úgy láttam, hogy heteróknál is könnyen lehet ilyen, legalább is néha látom bátyáimat, akik heterók, és nekik se könnyű az ismerkedés... de én elfogadtam magam, hogy ha nem is lesz párom, akkor is próbálom élvezni az életet, mert értelmes és érzékeny ember eltudja magát foglalni...
2022. febr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
89%

Rómeón is,máshol is mindenki a tökéletest keresi, akarja.

Még a 200 kilós, ötvenes , mackónadrágos papi is fiatal, karcsú srácot akar.

2022. febr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
70%

#22

Ha a fiatal, karcsú srácnak is az ötvenes maci-papi jön be, miért ne?

2022. febr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
91%
Tény, hogy megnézem a szép modell fiúkat, és lehet szexelnék is, de a személyiség is fontos ..
2022. febr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
83%
Na ja, mert a fiatal srácoknak önzetlenül jön be egy dagadt ötvenes XD
2022. febr. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
86%
Egyébként én voltam már szerelmes huszonéves korom végén egy ötvenesbe, a személyisége volt a döntő... bár egy oceán választott el bennünket és a rák betegsége... és végül meghalt, megsirattam.... pedig nem találkoztam vele...
2022. febr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 -remete- ***** válasza:
90%
Romeon sok a kamus értetlen és szőke hercegre vároó fogyi. Marha idegesítő, hogy leírom mit szeretnék szeretek. Erre olyat var el tőlem amit nem szeretnék csinálni nem izgat.
2022. febr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
66%
A rómeóból már egy éve kiléptem, annyira pocsék a közönsége. Gayroyal.com a mostanság menö portál.
2022. márc. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
70%
Másik oldalon meg biztosan csak a jók és szépek vannak, ja. :D Köszönjük a kéretlen reklámot!
2022. márc. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
91%

Az az oldal mindennek a legalja.

Kevés tag van, főleg vidéken. Oké, Budapesten még van felhozatal. De vidéken a fél megyében van kb. összesen 30 olyan, aki kevesebb, mint egy órára lakik, és korban megfelel az igényeimnek. (Pedig több, mint 10 éves intervallumot adtam meg.) Közülük talán egy 5-10 van, aki ténylegesen aktív (mármint nem szexuális értelemben értve), és annak a fele pötskép-mániás, a maradék meg egyszerűen primitív. És persze, nem társat keresek, de azért mégse fogok leszopni egy hulladék embert...

2022. ápr. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!