Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Romeon szinte mindenki modellt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romeon szinte mindenki modellt keres? Tapasztalatok az oldalról?

Figyelt kérdés

2022. febr. 14. 13:38
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%
Pesten kívül abszolút reménytelennek érzem a társkeresők használatát, mert tényleg zéró a felhozatal és itt nem a szőke herceg meg kigyúrt vadállat az elvárás, hanem az arckép, egy szex nélküli tali vagy az alapvető emberi intelligencia
2022. ápr. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:

31: Dettó így látom. Szintén vidéki vagyok.

A legjobb mikor beszélgetés közben törli a profilját..

2022. ápr. 30. 00:18
 33/48 anonim ***** válasza:
92%
Tényleg nehéz ismerkedni Romeon, és vidéken is. Én is vidéki vagyok, és eleve kevés a lehetőség, de még kevesebben vannak azok a fiúk, akikkel normálisan lehetne ismerkedni, és igényes. Sok idős úr megtalál 😅 Vagy csak intim képet akar kérni tőlem, majd mondom olyat nem akarok küldeni, van kinn rendes arcképem, aztán ennyi volt. De tényleg van egy-két fiú/férfi, aki elismerem jól néz ki, jó teste van, de lehetetlen elvárásai vannak. Konkrétan valaki kiírta, hogy ő rengeteg levelet kap, nem tud mindenkinek válaszolni. Hát meg se próbálkozok vele akkor 😅
2022. júl. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
92%
Romeoról azért nekem van jó tapasztalatom is. Van egy fiú onnan akivel összejártunk, változó, de összességében férfias és szexi. Olyan finoman tud szopni, hogy a múlt hónapban amikor egy panel lépcsőházába bementünk és akciózott, akkorát élveztem a végén, hogy majdnem elhajlítottam a korlátot és rendesen remegett a seggem mindkét oldala. Korábban ugyanez kétszer egymás után úgy elélveztetett, hogy nem tértem magamhoz pár percig. Szóval csak okosan.
2022. júl. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
100%

Én Szegeden keresek. Katasztrófa. Én nem tudom, mi folyik ott, de 3 kulcsszót nem tudok ott összeegyeztetni: korombéli (18-24), korrekt, aktív. A három közül legalább az egyik rendszerint nincs meg. Én meg csak nézek, mint hal a szatyorba', mert pontosan tudom, hogy van korombeli, korrekt aktív srác, de valahogy nagyon-nagyon elvétve találnak meg. Én pontosan azt várom el a másik embertől, amit én is nyújtok, egy jottával sem kértem soha többet, és nem is várok. Korrektséget, némi empátiát és egyenességet. Én elismerem, hogy nem vagyok kedves ember, én egy nyersen egyenes, legtöbbször erélyesen reagáló ember vagyok. Nem is várom el senkitől a kedvességet, nekem a szemembe lehet mondani bármit, lehetetlen megsérteni. Nem akarom magamat felértékelni, de azt hiszem, az azért egy pozitív dolog, hogy nekem tabuk nélkül bármiről lehet beszélni. Azon húzom fel magam 0 másodperc alatt, amikor nem mondják a szemembe. Tudom, hogy az őszinte út nem mindig kényelmes. Nekem sem. De a legrövidebb és a legtisztább út. Én bárkinek a szemébe mondom, ha rossz ajtón kopogtat, megtisztelem azzal, hogy nem húzom az idejét, mert bár lehet, hogy fáj az elutasítás, de a rám pocsékolt idő alatt lehet, hogy elszalasztja élete párját. És ezt én is elvárom mindenkitől. Ha nem jövök be, ha a stílusom nem tetszik, ha szimplán nem lát bennünk közös jövőt, akkor tessék mondani. Nem vagyok sem gyerek, sem hímestojás, tudom kezelni az elutasítást.


21/passzív

2022. júl. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
91%

1. Biszex vagyok, magam nevében mondom, hogy valóban én sem tudnék pasival párkapcsolatban lenni. Szexen kívül nem tudok elképzelni mást, ami nyilvá egy melegnek kevés.


2. romeon valóban gáz a felhozatal vidéken. Pesten jó, de hát ha vidéki vagy, kb esélytelen hogy onnan ismerkedj. Szerintem.


3. Ha Romeo a legalja ismerkedős oldal, azt írják. Mi a teteje? Én nem ismerek mást.

2022. júl. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
100%
#36 Még a Tinder is jobb.
2022. júl. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
100%
35-ös: miért annyira fontos neked, hogy a partnered ne legyen idősebb 24 évesnél? Könnyen lehet, hogy ezen bukod el a dolgot...
2022. júl. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
87%
Engem egy 27 éves szopkodott szerte széjjel valamelyik este. 😍
2022. júl. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
88%

Ha már nem vagy kigyúrt és 30 feletti vagy te már nem vagy ember. Érdekes módon mikor Belgiumban voltam le sem tojták. Sőt kepesek voltak emberként viselkedni velem.


En sem várok el semmi többet. Macis vagyok uni. Csak egy kis empátia, egyenesség és ne legyen görcsös megfeleles. Engem az sem zavar ha feminim a srác.

2022. aug. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!