Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerettem volna egy társkereső...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettem volna egy társkeresőre regisztrálni ami nem sikerült kérte hogy állítsák be prof képet ?amit nem tettem meg egyszer se mjndig azt írja hogy a felh. Név vagy jelszó nem helyes ezek szerint nem készült…?

Figyelt kérdés
El a fiók és nincs ott a kepemmel egy fiók mivel szerintem nem sikerült szerintetek? (Gay Rómeó)
2022. jan. 6. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Válassz valami random képet. Nem muszáj az arcodat kitenni.
2022. jan. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem sikerült csinálni fiókot és őszintén el is ment a kedvem a kérdés az hogyha azt írja hogy a felh. Nev vagy jelszó helytelen akkor ugye nem jött kézre a fiók (amúgy amikor kérte a prof képet azt x-eltem be hogy nem teszek fel semmit
2022. jan. 7. 00:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valszeg nem sikerült regisztrálni, nem nagy dolog pedig, 1 perc az egész.
2022. jan. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

Előre sejtettem h a Romeo. Vigyázzatok, hiába tanácsoljátok neki, hoy kamu kép. Ha rendszeresen lejön azoknak, akikkel levelezel, vagy csoportban, hogy kamu fotóm, akkor jelentik a modinak, és onnantól vége. Trükkös módon valódi fotót vár el a rendszer onnantól, több lépcsős azonosítással, és addig zárolva lesz a fiók. Asszem 30 nap van valódi fotó PROFILkép gyanánt való feltöltésére ez esetben. Van, aki hetekig, van, aki pár hónapig húzza kamu fotóval.


Nem tudom, egyesek ezt minek jelentgetik. Én se akartam valódi fotót, meg is jártam hetek múltán. Még visszaregelni se lehet, leveszi a duplareget is a rendszer... Újraregizéskor egy csomó hibát fogsz találni a profilodban.

2022. jan. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!