Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Muszáj megváltoznom azért,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj megváltoznom azért, mert meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azért mert meleg vagyok, meg kell változnom?

Abszolút nem viselkedem úgy, de még az öltözködésemen sem látni. Pár barátom már tudja rólam, illetve a szűkebb ismeretségi köröm is, hogy mi a helyzet. Van aki leszól, hogy akkor miért nem öltözködöm úgy, illetve hasonló dolgok. (Nem is értem, ellenkező esetben, az lenne a baj.) .


Kérlek titeket, az offos' válaszokat, segítségeteket mellőzzétek, de szívesen fogadom esetleg az érintettek tanácsát is!


Köszönöm szépen előre is!

19/F



2021. nov. 25. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem, ez hülyeség
2021. nov. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy mell megváltoznod, te így születtél! Találj magadnak majd egy helyes srácot és éld az életed! :)
2021. nov. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
ekkora ökörséget...az ilyen ismerőst le kell cserélni
2021. nov. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell semmilyen téren megváltoznod, semmilyen sztereotípiának megfelelned.
2021. nov. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem kell megváltoznod egyáltalán.

Ha valaki így ahogy vagy nem fogad el, az nem a barátod. Azt jobb ha elkerülöd inkább

2021. nov. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
ez hülyeség aki úgy is öltözik azért csinálja mert ő úgy érzi jól magát te is úgy öltözz és úgy viselkedj amilyen vagy és ahogyan jólérzed magadat
2021. nov. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Tuti 19 vagy? Nem tudom elkepzelni h felnott emberben ez felmerul... sztem 14 lehetsz max .


SEMMI SEM MUSZAJ!

2021. nov. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Béla211 ***** válasza:
100%
Van aki még 19 évesen nem biztos annyira magában. Én sem voltam az.19 évesen azért a legtöbb ember még nem kiforrott személyiség. Az emberek véleménye és kritikája 30 éves koromtól nem érdekkel. Innentől élek úgy ahogy nekem jó és ami nekem nem jó és érzem azt, hogy még árt is azt nem csinálom. Ilyen pl eggyes emberekkel való találkozás még ha emiatt bunkonak is tartanak. Kérdésre válaszolva csak akkor változ, ha úgy érzed ez neked is jó. Úgy öltözködj ahogy jól esik.
2021. nov. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
NE változz meg.
2021. nov. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget! Örök hálám!
2021. nov. 27. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!