Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Idősebb férfiak lefeküdnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb férfiak lefeküdnétek egy tinisráccal, ha ő is akarná?

Figyelt kérdés
Ha igen, izgatóbb mint egy tinivel, mint egy idősebbel?

2021. nov. 23. 23:49
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
92%
Soha nem kerestem a tiniket, de a fiatal fiúk bejönnek 20-tól, pláne, ha nem csak egy alkalommal... érdekes módon, sok fiatal beszélget velem, de én nem merek csak úgy ismerkedni a nálam sokkal fiatalabb korúakkal... pedig itt Budapesten volna rá mód. Talán egy laza haveri kapcsolatban benne lennék egy értelmes, nem kövér, helyes sráccal, mert most ért véget egy hosszabb barátságom. Úgy veszem észre a mai fiatalabb korosztály apátlan és férfiatlan, mert sokaknak hiányzik a hagyományos "apa", a példakép, akivel lehet hülyülni, de komolyan beszélni is, mert ma mindenki rohan.Ezért a gyerek testileg, lelkileg egyre jobban elsatnyult, - tisztelet a kivételnek. Egy tapasztalt FÉRFI-től sokat tanulhat, hiszen a jó, őszinte beszélgetéstől a szexig szinte mindent megkaphat, ami amúgy hiányzik sokaknak... Az ilyen fiú-, férfi jól, biztonságban érezheti magát egy nálánál sokkal idősebb férfival is, - aki még nem punnyadt, de már elég tapasztalt, hogy akár a lelki gondokat is megbeszélje őszintén és persze levezesse szex igényét, érdeklődését is... valakivel, aki normálisan tudna megértő és segítő lenni mint férfi barát... Nem vagyok szex oldalakon, nem hírdetek, de ha van, aki ilyent keres, "tanító bácsit", pótfatert, jó havert stb, lehet, hogy jól érezné magát- kortól függetlenül 18 fölött... :)
2021. dec. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 Gabipasika ***** válasza:
91%

Nagyon szét szopnék eg 18-20 évest....

39/F

2021. dec. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. dec. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
100%
igen, igen :D
2021. dec. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. dec. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
100%
Persze, szoktam is
2021. dec. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
88%
18 éves passzív szűz vagyok irhattok.😁
2021. dec. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
100%
Ha létezne és nem csak álmodozna róla, hanem eljönne és benne lenne mindenben, akkor igen.
2021. dec. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
90%

18-35 év köztiek írhattok, esetleg valamivel idősebb is. Azonban én is főleg a 18-23 köztieket preferálom ezen az intervallumon belül, mégpedig orálra főleg (bármely orál szerepre), és vékonyabb farkúak nálam előnyben.

(Akár lehet rövidebb fajta is!)

40es férfi, gyms, nekem 16 cm, vékony farkam, vékony testem van.

2021. dec. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
100%

Én 33 évesként is 25 felettiekkel ismerkedek, minimum.

Alatta nekem még megbízhatatlan, túl gyerek az ember. De ez csak az én véleményem.

2022. jan. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!