Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szoktatok instán, facebookon,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok instán, facebookon, tiktokon stb. írni egy fiúnak aki megtetszik? Nektek írtak már?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi mennyire természetes manapság, hogy egy fiúnak aki megtetszik írunk egy platformon ismeretlenül. Nekem ez így egy kicsit fura helyzet. Nyilván egyből levágja a másik, hogy miről van szó.


Számomra azért furcsa, mert egy társkeresőre azért regisztrál az ember, hogy ismerkedjen, míg pl instára nem, és ott írni valakinek ismeretlenül ismerkedés céljából, számomra fura helyzet.


Ti szoktatok írni a fiúnak aki megtetszik? Nektek szoktak írni?



2021. nov. 14. 10:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%
Kiderült, hogy a faszbokkról tudta a telefonszámomat!!!!
2021. nov. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%
Facebookon kaptam úgymond ajánlatot nem egyszer
2021. nov. 20. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy´ltalán nem problémás ilyen helyen ráírni valakire, avagy megszólítást fogadni. Az ember vagy érzi, vagy nem, hogy miröl van szó.
2022. márc. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Söt, még nekem is írtak - nem bántam meg... ;-)
2022. márc. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Èppen a napokban írtam rá egy rendkívül jóképü srácra. Minden szexuális megjegyzés nélkül ! Már egészen jól összehaverkodtunk. Nekem volt szégyen, hogy nem ismertem fel öt, hiszen elég híres emberke... :-) Nem is gondoltam volna, hogy ennyire közvetlen és öszinte lehet. Örülök a helyzetnek. Nem hiszem, hogy melegkapcsolat lesz belöle, ö egyáltalán, még csak kicsit sem kapcsolódik a melegekhez. (haha, kivétel én) Nem kérek privát kérdéseket, hogy ki az !Ùgysem mondom meg !
2022. márc. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!