Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szoktatok instán, facebookon,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok instán, facebookon, tiktokon stb. írni egy fiúnak aki megtetszik? Nektek írtak már?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi mennyire természetes manapság, hogy egy fiúnak aki megtetszik írunk egy platformon ismeretlenül. Nekem ez így egy kicsit fura helyzet. Nyilván egyből levágja a másik, hogy miről van szó.


Számomra azért furcsa, mert egy társkeresőre azért regisztrál az ember, hogy ismerkedjen, míg pl instára nem, és ott írni valakinek ismeretlenül ismerkedés céljából, számomra fura helyzet.


Ti szoktatok írni a fiúnak aki megtetszik? Nektek szoktak írni?



2021. nov. 14. 10:01
A kérdező szavazást indított:
Szoktam írni, ha megtetszik valaki.
Nem szoktam írni neki.
36 szavazat
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

A kérdés apropója egyébként az, hogy van egy fiú aki tiktok viókat készít és szerintem nagyon helyes. Az egyik videójából megtudtam, hogy a közelben él, és egyébként ő is meleg.


24f

2021. nov. 14. 10:06
 2/15 anonim ***** válasza:
8%
Tehát fontos, hogy ez homo kérdés. Itt nincs más lehetőség, csak a fiú írhat fiúnak. Ha nem írtok, akkor nem lesz semmi. Agyelszívás is volt?
2021. nov. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem semennyire sem természetes. Én sem csináltam, és nem is hallottam, hogy bárki csinálta volna így, mert ne tudhatod, hogy a másik is meleg e. Nyílván ha tudod róla akkor már más kérdés, de anélkül mély eresztés.
2021. nov. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem írt még egyetlen fiú sem
2021. nov. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Alapból normál esetben csak azokat látod, akinek az orientációja megfelelő, legalábbis így érdemes beállítani a kavarodás elkerülése miatt. Én pl mindig csak az ellenkező nemet látom, mert a másik csapat nem érdekel.
2021. nov. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk instán szerintem ez nem működik, akkor viszont lehet kavarodás.
2021. nov. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%

Az én instám privát, de egyszer be akart követni egy meleg srác, láttam a nyilvános profilján hogy van pasija, gondoltam miért is ne, elfogadom a kérését. Nem követtem vissza, hisz nem ismertem, de néha rá-rá néztem mert mindig likrolta a képeim. Egyszer csak láttam hogy eltűntek a posztjai a pasijával, majd rá pár hónapra rám is írt. Azt írta hogy nem is tudja miért követ meg hogy mintha egy meleg társkeresőn látott volna (pedig fent se vagyok ilyen oldalakon + az instám se meleg jellegű).


Szóval elküldtem a fenébe, van párom, nagyon undorító hogy így ráírkálnak emberekre egyesek, de a legdurvább az hogy úgy írt rám hogy igazából az online tevékenységemből nem látszik a melegség.

2021. nov. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha nekem +tetszik valaki, akkor írok neki.
2021. nov. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok ismét: írok, de semmiképpen sem lehengerlöen és rögtön a szexe kitérve.
2021. nov. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Nekem WhatsApp-on írt egy (utólag derült ki, hogy ) nagyon csinos srác. Rögtön megkérdezte tölem, hogy milyen a szexuális szokásom ? Kiderült, hogy a faszbokkról tudta a számomat!!!!
2021. nov. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!