Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért viselkednek így velem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek így velem a hetero társaim?

Figyelt kérdés
18 vagyok, nem vagyok nyíltan meleg, de sejthetik rólam. Nos némelyik fiú osztálytársam viselkedését nem tudom hova tenni, nagyon kedvesek velem, meg volt, hogy megsimogattak meg mondják szünetbe, hogy üljek az ölükbe meg ilyenek. Mitől viselkedhetnek így? Nekem ez kellemetlen.
2021. nov. 13. 18:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű nem kell kimonsanod hogy meleg vagy és passzív, ezt mindenki érzi rajtad.
2021. nov. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a helyedben letesztelném, már csak azért is bele ülnék mikor mondja.
2021. nov. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Hát ezek alapján pontosan tudják, hogy meleg vagy, hogy csak szivatni akarnak-e, vagy sem az meg passz…

Viszont én a helyedben kipróbálnám mi a helyzet, ha legközelebb mondják ülj bele az ölébe annak a srácnak aki bejön, és lesz ami lesz..😉

2021. nov. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Meg ilyeneket csinálmak, ha viszek kaját mindig kérnek belőle, megeszik mind, már idegesítenek. Másfelől meg valamikor teljesen normálisak.
2021. nov. 14. 17:41
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen szivatnak.
2021. nov. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak szivatás. Gondolom ha 18 vagy, akkor lassan vége a sulinak, a való életben már jobban meg tudod szűrni, hogy ki engedsz magadhoz közelebb, nem muszáj egész napra terembe zárva lenni és közösséget vállalni egy csapat gyökérrel.

21f

2021. nov. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Dzsoki ***** válasza:
90%
Mivel sejthetik,ráerősítenek.Első olvasatban,cikizés.Egyébként,mert barátnőjük van,attól még érdeklődhetnek a fiúk után.Ezt hívják biszexnek.
2021. nov. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!