Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti hogy reagálnátok ha így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok ha így viselkedne az aktív?

Figyelt kérdés
Pár hónapja érik bennem, hogy sráccal kipróbáljam, de ha pl elélvezek utána az egészet nem akarom, stb. És félek ha élőben is ez lenne kellemetlen lenne mert akkor tuti hamar le akarnék lépni vagy ilyesmi. Első lenne sráccal.
2019. okt. 29. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd, hogy a másik menjen el előbb és nem lesz gáz.
2019. okt. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Elélvezés után ez normális. Olvass utána, hogy a férfi ejakulációkor milyen kémiai folyamatok játszódnak le.


Lényegében: Minél közelebb vagy az elélvezéshez, annál izgatottabb állapotba kerülsz, az elélvezéskor a csúcson vagy, utána meg kb. lezuhansz. Ez normális.

2019. okt. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Engem zavarna. Azt érzeném, hogy maga sem tudja mit akar. Ha meg nem tudja akkor minek "bohóckodunk". Az egész azt sugallja, hogy nem tetted magadban helyre a dolgokat. Ha nem akarod akkor ne csináld. Ha csinálod akkor meg ne csinálj úgy mint a kisgyerek aki leverte a vázát és most szégyenli magát.

De nem kell félned. A többség csak egyéjszakás kalandokat keres. Még örülni is fognak ha gyorsan lelépsz az aktus után. Legalább a védekezésre figyelj oda. Kár volna egy "kipróbálás" miatt összeszedni valamit.

2019. okt. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azért is nem léptem mert félek megalázó vagy ilyesmi a másiknak. Én csak kipróbálni akarom sráccal de azért nem lélek nélkül. Smár, simi, ölelés, szex.

Ez a vágyam, de tudom, ha elélvezek az egészet máshogy látom. Ezért a kérdés :)

2019. okt. 29. 10:28
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Általában,akik el élveztek,kicsit hüvösebbek..

Nem igen törödnek a másikkal.Szerintem ez helytelen.

Az az igazi ha egyszerre élveznek.Persze ez sajna,ritka

Rutin kell hozzá.Tapasztalat.

2019. okt. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én passzív vagyok, de ez nálunk nem szokott gondot okozni. Ha én megyek el előbb, akkor sem hagyjuk abba soha. Persze nem annyira izgató, mint közvetlenül előtte, de attól még jó érzés nagyon. Meg az is, amikor elmegy bennem a végén. Anélkül nem is lenne az igazi. :)
2019. okt. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!