Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek másképpen viselkedne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek másképpen viselkednek olyan emberekkel, akiket szintén melegnek hisznek?

Figyelt kérdés
Szeretnek egymással barátkozni, vagy ti, hogy viszonyultok más melegekhez?
2019. nov. 16. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Én jobban szimpatizálok azokkal, akiket melegnek gondolok. Kicsit úgy érzem jobban értjük egymást.
2019. nov. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Én is úgy vagyok, mint az első.
2019. nov. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Igen én is jobban el tudok velük lenni (de nem olyanokkal, akiken túlságosan is látszik, hogy melegek). Mondjuk eléggé introvertált vagyok és az olyanok társaságát is jobban szeretem, akik visszahúzódóbbak és okosak. :D
2019. nov. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5%
Persze.Probálom levenni a lábáról.Ki kell használni ,minden alaklmat.
2019. nov. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljsen máshogy viselkedek velük.
2019. nov. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, meg eleve jobban biztonságban érzem magam, jobban meg tudok nyílni, nem azon kell görcsölni, hogy "mi lenne, ha ez megtudná rólam". Szemben olyanokkal akik reggeltől estig 6uziznak, zsidóznak, cigányoznak nekem, azt azt hiszik, hogy épp jót haverkodunk, én meg alig várom már, hogy elköszönjek. Ettől függetlenül nyilván nem minden meleg annyira az én lelkivilágom, nem biztos, hogy direkt rohanok vele barátkozni.
2019. nov. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!