Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek írhatok a régi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek írhatok a régi szexpartneremnek Facebook-on, ha Romeon már nincsen fent?

Figyelt kérdés

10 hónapig jártunk tartósan össze, inkább volt barátság extrákkal, mint sima szexkapcsolat, viszont a szakmai gyakorlatomat egy másik városban csináltam meg, ezért ideiglenesen ott is éltem, ezért megszakítottuk a kapcsolatot, és megbeszéltük, hogy újra tárgyaljuk ezt, ha visszajövök, és még aktuális mind a kettőnknek.


Decemberben költözök haza, és néztem planetromeón, de nem találom.


Bejelöltem Facebookon, ott visszajelölt.


Nem merek neki írni, hátha már nem aktuális, mivel nincsen már fent Romeon, mit tegyek?


2021. nov. 3. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze! Mit veszíthetsz? Legfeljebb jelzi, hogy nem.

Én írnék.

2021. nov. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá és annyi, nem értem, hogy mit kell ezt itt kérdezni. Ha már visszajelölt, akkor mi a probléma? Írsz neki, rákérdezel és majd kiderül.
2021. nov. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne írnál??? Te tudod milyen volt a kapcsolatotok nem mi. Írd meg helló rég beszéltünk, hogy vagy és amúgy visszaköltözöl. Ha akar még valamit akkor ezt úgyis leragálja.
2021. nov. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Ne ! Lehet hogy már azóta van párja , aki meglátja vagy ilyesmi stb stb sok kényelmetlen szitukat szülnek az exek.
2021. nov. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem irj neki h mizu… hány éves vagy? Vidéki?
2021. nov. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!