Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meglátott az egyik ismerősöm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglátott az egyik ismerősöm ismerőse Grinder-en, és az helyett, hogy Grinderen írt volna, Facebook-on írt rám. Ez szerintem nagyon indiszkrét így minden engedély nélkül. Hogyan reagáljak?

Figyelt kérdés
2021. okt. 3. 20:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ. Eddig is ismerősök voltatok facebookon vagy csak az után jelölt be és írt rád miután látott Girndr-en?
2021. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem voltunk ismerősök, csak most írt és jelölt be, először csak egy sziát írt, nem tudtam, hogy kicsoda, visszaírtam, és akkor írt, hogy látott grinderen.
2021. okt. 3. 20:16
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Mindkettő privát, nem? Ez szimpla hiszti.
2021. okt. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Egy hajóban eveztek.

Nemhiszem, hogy félni kellene a helyzettől. Nem hinném, hogy el fog árulni. Ő is meleg.

2021. okt. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudják rólad?
2021. okt. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

Mi itt a probléma?

Titkos Aranka vagy, ő is bizonyára az.

És úgy szint bizonytalan

Különben egy Sziánál több nem fért bele.

2021. okt. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Részéről nem volt bunkóság szerintem. Lehet, hogy nagyon bejössz neki és úgy gondolta talán több esélye van ha facen ír mert az egy személyesebb felület.


Ha neked ez így nem felel meg akkor udvariasan koptasd le. Ha viszont bejön de nem akarod visszaigazolni akkor mond meg neki azt. Mindent meg lehet beszélni szerintem, emiatt nem érdemes egy igen-nem döntést meghozni, hogy facen vagy grindr-en írt.

2021. okt. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
12%
Mi az a grinder?
2021. okt. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

8-as, egy meleg társkereső.


Kérdezőnek: Szerintem egyáltalán nem indiszkrét, az lett volna az, ha mindenkinek elmondja. Ha tetszik, válaszolj neki, ha nem, akkor udvariasan rázd le. Ugyanaz, mintha Grinderen írt volna.

2021. okt. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
#8: A Grinder darálót jelent, a #9 által említett meleg társkereső a Grindr.
2021. okt. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!