Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire vennéd rossz néven,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vennéd rossz néven, ha valaki, akiről tudod, hogy meleg, rádírna Facebookon ismerkedési céllal? (Meleg pasiként)

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon bejön nekem. Beszéltünk már Tinderen (nagyon keveset), de akkor abbamaradt a beszélgetés. Ettől függetlenül szerintem szimpi voltam neki, de nem tudom biztosra. Én is újra raktam a Tindert, most megjelent ismét, de nem látom a Match-ek közt. Nem is tudom, hogy még használja-e. Igazából őt sokan ismerik a munkája miatt, Facebookon szoktam figyelgetni, hogy folyamatosan aktív, posztolgat. Romeon is megtaláltam, ott "Relationship, Friends, Sex" mindent keres. Már hetek óta nem volt ott elérhető, üzentem elég rég, várva a választ, de semmi, nem olvasta el, fel sem lépett. Nagyon nyomulós, vagy kiábrándító lenne, ha ráirnék, hogy szeretnék vele megismerkedni? Vagy ez így rendben volna, legfennebb nem válaszol, és akkor tudom, hogy nincs esélyem nála?

2021. jún. 20. 00:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy ráírsz az szerintem nem gond.

Viszont, így hogy ritkán néz fel Tinderre lehet hogy van már valakije, de az is lehet, hogy csak beleunt a sok kamusba.

Szerintem egy próbálkozást megér, legalább megpróbáltad.

Azt majd írd meg, hogy mi lett belőle.

2021. jún. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt mar ilyen, mondam neki hogy nem, de nem fogta fel, aztan letiltottam
2021. jún. 20. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 -remete- ***** válasza:
100%
Próba es ha nagyon eltűnik akkor tiltod és ennyi
2021. jún. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz.
2021. jún. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 -remete- ***** válasza:
100%
Jah engem nem zavarna főképp ha bejön a srác.
2021. jún. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%
Meg hat az is lehet hogy csak beszopatni akar aztan elmondja tobbieknek hogy mi a helyzet es majd rajtad rohognek a hatad mogott
2021. jún. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!