Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mások is elvárjak a reggeli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások is elvárjak a reggeli orált a partnertől?

Figyelt kérdés

Két hónapja lakunk együtt és a párom elvárja, hogy minden reggel lesz*pjam.

Minden áldott reggel, úgy indul.


2021. okt. 18. 16:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%

Én nagyon szívesen csinálnám, de ha neked így nem oké azzal sincs semmi gond, mondjad neki hogy téged ez zavar

(De azért kicsit irigyellek:)

2021. okt. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
mekkora balf@sz vagy...
2021. okt. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
82%
Én alkalminál ha nála alszom reggel még adok egy búcsú ajándékot
2021. okt. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
73%
Hát most kell csinálni fiatalon, míg egyáltalán feláll! Képzeld milyen lenne egy öregember petyhüdt farkát nyalogatni.
2021. okt. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
74%

Jézusom, ennyi szexhiánytól eltorzult beteg elmét.

Egyrészt nem normális ezt elvárni. Ha ez mindkettőjüknek önálló, megától értetődő program lenne ami természetesen jön, akkor oké de ez...

A másik meg hogy mi a szart csinál az életben az ki minden reggel kötelességből ugrana szopni. El sem tudom képzelni, hogy ezt valaki szó szerint minden nap csinálná. Az ember reggel megy dolgozni, utána is akár otthon egy rakat feladat vár rá főleg hétköznap ami miatt amúgy sem tudja kialudni magát rendesen és akkor még kötelező jelleggel állandóan, fél órával előbb ugorjon ki az ágyból félkómásan, függetlenül attól mennyit aludt, hogy érzi magát stb. Aki ilyet elvár, az tényleg valami szociopata vagy hát legalábbis empátia 0 annyi biztos, meg hogy nem számítasz neki semmit. Az aki kb. egy szextárgynak használja a másikat, inkább húzza bele a f.szát minden reggel egy gumibábuba, nem tök mindegy neki? Ehhez minek egy másik ember. Már első ébresztőnél jelezném, hogy ezt ne erőltessük, a másodiknál meg kivágnám mint macskát szarni. Aztán mehet a gyk-s szopógépekhez, megérdemli mindegyiket.

2021. okt. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Ez az első tartós kapcsolatom. Több mint egy éve vagyunk együtt, két hónapja élünk együtt.

Eleinte nem éreztem rosszul magam ettől a reggeli rutintól, de most már kezd zavarni.

Beszéltünk is róla, de sértődés lett a vége

2021. okt. 19. 02:08
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszontlátásra ha sértődés lett a vége :D
2021. okt. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy lesz viszontlátásra, nincs gerinc sehol, csak a "jaj a kapcsolat fontos, meg így szeretem,úgy szeretem "....


Mind megérdemli, akit lábtörlőnek használnak.Egyébként aki megsértődik annak sosincs igaza. Ennek a szopató emberkének sem.

2021. okt. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!