Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van Magyarországon tömegesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van Magyarországon tömegesen valódi homofóbia?

Figyelt kérdés
Én úgy látom hogy igazából nincs. Az LMBTQ problémát politikai okokból élezi mindkét politikai oldal, de ennek valódi tömegtámogatása nincs, a szavazók 8-10%-ért folyik ez a játék.

2021. okt. 16. 00:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Abban igazad van, hogy van hergeles mindket oldalrol, de ettol meg vannak homofob atrocitasok, pont a behergelt nepek altal.
2021. okt. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 steven95 ***** válasza:
100%

Attól függ, mit akarunk homofóbia alatt érteni. Azt, hogy az emberek nem kíváncsiak rá, ha egy adott illető homoszexuális, s emiatt kialakul egy elvarás, hogy "ne híreszteld" , ahogy peldául apám teszi, hogy "elfogad", de "ne reklámozd",az szerintem. Tehát ez a társadalmi elutasítottság, hogy nem akarunk tudni a létezésetekről se ha lehet, ha nem is homofóbia, de mindenképpen a táptalaja.


Ui.: nyílván nem masok orra alá akarom dörgölni, hogy meleg vagyok, hanem "a van barátnőd" kerdésre szeretnék őszintén felelni, s úgy általában őszintén élni. Úgy hiszem aki miatt nem tudok őszintén élni az már homofób.

2021. okt. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
#2 Mondjuk, ha a van baratnod kerdesre azt valaszolod, hogy nincs az teljesen oszinte. Persze ettol meg ertem amit mondasz.
2021. okt. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%

Én elfogadó vagyok ha valakinek más a szexuális hovatartozása,mind addig míg nem magamutogató módján kezd el viselkedni,erőszakosan mutogatni magát neten médiában. A szivárvány családos hisztivel sem teljes mértékben nem értek egyet,és hogy ezt az LMBTQ izéket is mutogatni kéne gyerekeknek napközben. Mindenki döntse el kit fogad el,és kit nem, de ne erőszakolják az emberekre.

Ami itt folyik az gyűlölködés. Biszexuálisként írom ezeket a sorokat.

2021. okt. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
#4 Nyilvanvalo, hogy a libsik is tultoljak a propagandat, de az meg valasz a kormany intezkedeseire. Persze a fityesz kimerte, hogy tobb a homofob mint a libsi, tehat nettoban pluszos a tortenet nekik.
2021. okt. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel a kérdést, mert én ugy érzem hogy nincs. Persze van pár százalék hülye, de azon túl az emberek többségét nem nagyon érdekli. Ha tudomására jut akkor pedig tudomasul veszi, nem áll neki fújolni.

Nyilván egyén függő hogy ki mennyire akarja nyilvánosan megélni a szexualitását, de a magyarok zöme melegek és heterók szerintem eléggé szemérmes.

2021. okt. 16. 01:24
 7/16 anonim ***** válasza:
74%

Persze Hofi utan szabadon azt is mondhatnank, hogy:


Nincs, de igeny lenne ra.

2021. okt. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen van. Pont annyira "szereti" az emberek többsége a melegeket mint a pirézeket. Nyíltan nem fogják kimondani, de a mindennapokban tetten érhető. Nem fognak megverni az utcán csak ha "olyan" környékre mész, vagy rosszkor vagy rossz helyen (mondjuk focimeccsen ne menj a b-középbe sehova). Ettől még összesúgnak, kigúnyolnak a hátad mögött, meg az óvóbácsi/tanárbácsi stb. ne legyen meleg, meg "nincs bajom a melegekkel csak ne jöjjenek a közelembe" stb.
2021. okt. 16. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
1-1 csoport tuti bevadul tőle, ha a főkipcsak Viktorta felízgatja ezzel a témával a csapatát-, vagy önmagát, de amúgy szerintem kb. "elvagyunk egymással"-állapot van ebben az országban ezzel a témával kapcsolaatban.
2021. okt. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Béla211 ***** válasza:
93%
Kérdező én nem a szexualitásomat akkorom megélni. Csak azt, hogy, ha a párommal vagyok az utcán ne kelljen gondolkodnom, hogy most megérinthetem vagy sem vagy megölelhetem. Úgy ahogy a heterók sem gondolkodnak ezzen.Bár látam Roma fiú és magyar lány párt akik be beléjük köttöttek az utcán.Szóval sajnos ilyen esetekben nekik sem könnyű. Nekem elfogadta a családom szerencsére, de még előttük is zavarban vagyok, hogyan viselkedjek a párommal.
2021. okt. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!