Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem tudom eldönteni melyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni melyik nemhez vonzódom?

Figyelt kérdés
Attól félek, hogy nem tudom elfogadni, hogy meleg vagyok, de igazából nem tudom, higy meleg lennék-e vagy sem. Voltak barátnőim akivel smároltam már, volt barátom meg csomó fiúval is kavartam. Egyiket se érzem komfortosnak és ez életem legnagyobb identitás kríziséhez vezetett. Nem vágyom arra hogy kényesztessek lányt, de mivan ha csak azért modnom azt, mert még nem próbáltam és nem tudom milyen. Úgy érzem a szex férfiakkal teljes, nem volt bajom, hogy a barátomat orálisan kényeztessem, de én sose tudtam elmenni. Szeretnék pontot tenni a kérdés végére, de nem tudom hogyan tudnék. Lány vagyok

2021. okt. 6. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván a GYK-n fogsz erre választ kapni vadidegenektől... 🤦‍♂️
2021. okt. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%
Helyes, ma már ez a menő. A sima homoszexualitás ódivatú. Vonzódj az összeshez, vagy minden hónapban másikhoz! 8-10 év alatt végig is érsz az ösdzes nemi identitáson, ha addig nem találnak ki újakat.
2021. okt. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Nehéz valóban eldönteni, hogy ember vagy e vagy köcsögduda
2021. okt. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon nehéz kérdés, mivel én magam sem vagyok teljesen biztos benne hogy kihez is vonzódom. Ami segíthet tedd fel a kérdést hogy ki az aki tetszik neked fiú vagy lány vagy mindkettő, esteleg egyik sem. Ha mindkettő akkor biszexulis vagy, ha egyik sem vonz látásra akkor lehetséges hogy aszexuális vagy ami azt jelenti hogy nem érzel szexuális vonzalmat egyik nem Iránt sem és nem akarsz senkivel szexelni, de ettől még akarhatsz romatikus kapcsolatban lenni valakivel. Vagy aztán ha senki sem vonz látásra akkor lehet demiszexuális vagy, ami azt jelenti hogy csak akkor tudsz valakihez szexuálisan és romantikusan vonzódni ha megismered őket és mély érzelmi kapcsolatot alakítottál ki velük. Aztán még lehet egy csomó mindent, mert a lmbtq nagyon színes, de hogy segítseg több info kell, ha akarod hogy segítsek akkor írd le hogy mit is érzel, írhatod vagy kommentbe vagy privátba. Vagy akár te is utána nézhetsz legjobb angolul keresni, egyrészt tanulsz a lmbtq-rol másrészt lehet rájössz hogy ki vonz igazán.
2021. okt. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Abban az irányban fogsz vonzódást érezni, ahol testi és lelki örömet élsz át. Csak nem mindegy, hogy milyen életkorban következik ez be, mivel a hormonális hatások befolyásolják az érzelmi fejlődést is. Ezért nem kell elsietni a dolgot, az egészséges önmegtartóztatástól még senkinek nem lett baja.
2021. okt. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, én ugyanígy vagyok vele, de én egyszerűen biszexnek tartom magam. Ez nálam leginkább elköteleződési problémát hoz, amitől viszont szenvedek. 24/f
2021. okt. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem fix kategóriák, inkább egy skála, aminek az egyik vége a homoszexuális, másik vége a heteroszexuális, középen van a biszexuális. Ezen a skálán elhelyezheted magad, de a szexuális beállítottság változhat is. Nem kell beskatulyáznia magát az embernek. Mondhatod azt is, hogy homoflexible vagy, ami azt jelenti, hogy inkább a saját nemedhez vonzódsz, de nyitott vagy ellenkező neműek felé is. Vagy egyszerűen azt mondod, hogy biszex vagy, ha kérdezik. Vannak mások is, akik akár egész életükben ingadoznak a két nem között. Lényeg, hogy azt csináld, amit szeretnél, azzal, akivel szeretnéd, és legyen kölcsönösen jó számodra is meg a partnernek is.
2021. okt. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!