Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem tudom eldönteni milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni milyen nemhez vonzódok?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottam első barátommal, merz nem akartam távkapcsolatot. Most nagyon elkezdett hianyozni, de azon is ragodom, hogy mivan ha a masik nemhez vonzodom. Nem tudom eldonteni es teljesen meg vagyok zavarodva hetek ota ezen ragodom. Nem merek emberekkel talalkozni mert folyamatosan azt figyelem hogy bejon e vagy sem az adott szemely. Ugy erzem nem fogok talalni barstot magamnak es hogy a lanyoknal kene keressek viszont nagyon oda bujnrk egy fiu karjak koze, ott erzem biztonsagban magam. Mit tegyek hogy ne szorongjak azon milyen nemhez vonzodok? Nem tudok mar tisztan gondolkozni.
2021. aug. 27. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy a pasikhoz vonzódsz, csak saját magad ejted feleslegesen kétségbe, és a szakítás miatt túlreagálsz mindent
2021. aug. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Nem merek emberekkel talalkozni mert folyamatosan azt figyelem hogy bejon e vagy sem az adott szemely"


Pedig szerintem jot tenne ha talalkoznal masokkal, igy jobban kiderulhet hogy milyen iranyultsagu vagy es tobbe nem kellene aggodj ezen.

2021. aug. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hiaba talalkozom emberekkel, nem latom tisztan mar hogy valakit szepnek latok vagy jokepunek vagy vonzodom hozza. Nem tudom megkulonboztetni az erzeseimet mar
2021. aug. 27. 18:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert totálisan padlón vagy. Édesem fogadd először el önmagad és utána a szakítást is más szempontból fogod látni
2021. aug. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mar lassan tukorbe se tudok nezni sajnos valamiert nagyon padlora kerultem. Attol is rettegek hogy mivan ha a lanyokhoz vonzodom csak eddig nem jottem ra? Es akkor miert hianyzik az exem. Nem tudom higy tehetnen a fejemben helyre a gondolatokat
2021. aug. 27. 18:58
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Jesszus ember fejezd már be a hisztit.
2021. aug. 28. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!