Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom eldönteni melyik...

Nem tudom eldönteni melyik nemhez vonzódok, segítséget kérnék?

Figyelt kérdés

2021. márc. 15. 16:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Itt az ideje a való életben tapasztalatokat szerezni, nem csak a neten olvasgatni lmbt témában, akkor majd meglátod. Csak filozofalgatas alapján senki sem fogja tudni megmondani neked hogy kihez vonzódsz.
2021. márc. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Két lehetőséged van, nem igazán kell sokat gondolkodnod felette. Ha rágondolsz a faszra, az bejön? Igen? Akkor a férfiakat minimum szereted. Nem? Akkor meg a nőket. Én el sem tudom képzelni, mi a fenét kell ezen gondolkodni. Alapból tudnod kellene. Gondolom mindkét nemből láttál már legalább egy példányt.
2021. márc. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Próbáld ki mindkét nemet és tudni fogod melyikhez vonzódsz.Helyedben a velem ellenkező nemmel kezdeném és aztán ha az nem jó akkor jöhet a másik oldal.De lehetsz bisex is.Mi ezt nem tudjuk neked egy anonim oldalon megmondani
2021. márc. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Ebben mi hogy segítsünk? Főleg, hogy nem írtál róla semmit?
2021. márc. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Veled ellenkezőt akartam írni

Hülye billentyűzet

#4

2021. márc. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Néha ha egy férfira gondolok elkap az undor viszont néha meg tökre nem, viszont nőknél is így van néha ezért nem tudom eldönteni
2021. márc. 15. 16:52
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A pozitív érzelmeket kell nézni. Én pl. hetero vagyok, nem tudok úgy gondolni egy férfira, hogy ne kapjon el az undor. Ha te mindkettőnél érzel valamelyest pozitív érzelmeket, vonzalmat, akkor biszex vagy.
2021. márc. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A nőktől ritkán vagyok úgyhogy nem tetszik, lány vagyok egyébként
2021. márc. 15. 16:57
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
Akkor először próbáld ki pasival hogy milyen aztán egy nővel.Szerintem te bisex vagy
2021. márc. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen természetes, valószínűleg vannak bi hajlamaid, mint a legtöbb embernek.

De nem értem ebben a kérdésben miként segíthetnénk? Én is bi vagyok, ez nem döntés kérdése, az döntés kérdése (jobb esetben), hogy kiéled-e ezeket a hajlamokat.

2021. márc. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!