Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Megválaszolnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Megválaszolnátok néhány kérdésemet?

Figyelt kérdés

1. Mennyire rajongasz a futballért, a fociért, meg úgy magáért a sportért?

2. Szoktatok e jelentősebb fizikai munkát vállalni?

3. Szoktatok e lányokkal barátkozni?

4. Vidéken vagy fővárosban élsz?

5. Mikről szerettek a barátaitokkal beszélgetni?


A normális válaszokat előre is köszönöm!



2021. szept. 27. 21:51
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy a legszexibb sport! ;Dppp


[link]

[link]

2021. szept. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
Ragyogó bejátszás... ;-)
2021. okt. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%

1. Focit nem, de az autóversenyt szeretem

2. Segíteni próbálnék, de nem olyan jó a fizikumom, anno amikor faluban laktam, sokszor kellett fáthordanom

3. Igen

4. Vidék

5. Valakivel animékről, valakivel arról hogy miket hallgatok, valakivel meg azt hogy milyen a végzős élet


19/F

2021. okt. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
95%
Kedves kérdezö, engem az érdekel, hogy te hogyan jutottál erre a gondolatra, hogy ilyen kérdést tettél fel ? Statisztika ? Más, tudományos kutatás ?
2021. okt. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
96%

Nem szeretem a focit.

Fizikai munkás vagyok.

Ritkán.

Vidéki.

Általános témákról.

2021. okt. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
89%

Meleg vagyok, 25yo, aktív

1. Focizni, kosarazni szoktam minden egyes nap! Kivétel, ha szakad az eső.

2. Fizikai munkát végzek, kőműves vagyok.

3. Lányokkal nem igen barátkozom, sokkal inkább fiúkkal

4.Kisvárosban élek, persze mi számít kisvárosnak? 57.000 ember él itt.

5. Ez egy érdekes téma. Mostanság nyaralást tervezünk Ázsiába, Thaiföld-Vietnam-Laosz-Kambodzsa-Kína. 3 hónapos nagy túrára készülünk. Mind melegek vagyunk, de csak barátok.

2021. dec. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
94%

1. Fociért semennyire. Futni, kerékpározni szoktam. Ilyenkor a hidegben semmit.

2. Nem

3. Sőt, inkább lányokkal. Most nincs 1 fiú barátom se.

4. Vidék

5. Nagy semmiről. Kinek unalmasabb az élete.

2021. dec. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ne haragudj meg, nem kötözködésből, csak jelezni szeretném, nem értem, mi értelme a kérdésednek. Homo és bi emberekből épp olyan sokféle lelkű, ízlésű, vágyú, hobbijú, szakmájú ember létezik, mint heterók közül.


Sőt, vannak, akik sokáig heterónak hiszik magukat, később meg rájönnek, hogy ők biszexek, esetleg melegek, tehát addig is hetero tudatban éltek, és végezték munkájukat, hobbijukat, kedvenc sportjukat...

2021. dec. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem szeretek focizni, nem szoktam focit nézni. Túlfizetett sportnak gondolom, de ez van..ettől függetlenül szeretek sportolni. Többek között: konditerem, airsoft, mászás, túrázás.

2. Igen, már csak azért is mert nemrég lettem villanyszerelő, de egyébként sem áll távol tőlem. Építettem már színpadot, rendezvényterületet körbe kordonoztunk, színpadi hang és fénytechnika építést és bármit ami ezzel kapcsolatos szeretem. De 6 évesen már bontottam házat..xD

3. Igen! Érdekes mert több a fiú barátom, lányokkal sokszor könnyebben ismerkedem. Nyilván mert tőlük nem "félek" úgy, mint a fiuktól.

4. Vidéken, déli határhoz közel.

5. Konkrétan mindenről és bármiről is. De nagyon szeretem az elvont és tabu témákat.

2021. dec. 15. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!