Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Megválaszolnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Megválaszolnátok néhány kérdésemet?

Figyelt kérdés

1. Mennyire rajongasz a futballért, a fociért, meg úgy magáért a sportért?

2. Szoktatok e jelentősebb fizikai munkát vállalni?

3. Szoktatok e lányokkal barátkozni?

4. Vidéken vagy fővárosban élsz?

5. Mikről szerettek a barátaitokkal beszélgetni?


A normális válaszokat előre is köszönöm!



2021. szept. 27. 21:51
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%

1. Egyáltalán nem nézem, és nem tartozik érdeklődési körömbe, ellenben terembe szoktam járni és futok is, szóval sportolok, de csapatok, járékosok, meccseredmények stb. terén teljesen analfabéta vagyok.

2. Szellemi munka a világom, bár itthon szüleimnek szoktam segíteni kerti munkába, ásás csákányozás, fa gallyazás, aprítás stb, de munka terén nem tudom ezt hosszabb távon elképzelni magamnak.

3. Igen, egész jól kijövök a lányokkal, nyugodtabb is vagyok ha lányok társaságában vagyok, mert ott nincs mg a veszélye egy barátkozásnák, hogy részemről idővel érzelmileg több lenne, ami aztán elszórná a barátságot. Egy férfi barátom van aki egyben a legjobb barátom is, de nem vállalom a kockázatot, hogy későbbi barátságot elszúrjak. Lányokkal egyébként is jobban megértetem magam barátság, hülyülés terén, habár egyáltalán ne vagyok feminin.

4. Vidék, megyeszékhely.

5.Fuh hát igazából bármiről. Tényleg bármiről, mindent megbeszélünk magunkról, másokról, véleményünket is átdumáljuk sok mindenről, nincs tabutéma az igazi barátaimmal, bár ebből nincs sok.


Nagyon szívesen.

2021. szept. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

1. Utálom a focit, korábban rendszeresen megaláztak.

2. Vállalni nem szoktam ilyen munkát, de ha kell, akkor elvégzem.

3. Nem ismerkedem nemek szerint, de nem kizáró ok, vagy előny a nem.

4. Vidéken élek, megyeszékhely mellett.

5. Vallástörténetről, politikáról, személyes sikerekről/kudarcokról, ügyes-bajos dolgainkról

2021. szept. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

Nemhogy nem vagyok focirajongó, hanem kimondottan utálom ezt a sportnak nevezett valamit.


De, hogy voltak, vannak, lesznek szép fiúk a játékosok között, az nem kérdés.

2021. szept. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 Lacás1976 ***** válasza:
100%

1 én nem szeretem a focit de párom igen

2 igen asztalos vagyok

3 kevés olyan nő van akit birok

4 pesti vagyok

5 igazából bármiről. Szexről pasikról is persze

2021. szept. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

#20

Értem, tehát a kettő együtt. Nem csak a sport szeretete miatt, hanem a szép pasik miatt is nézed. :) Köszi a választ.

2021. szept. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
95%

#25


Nem, ez így nem igaz. Csak az izgalmak miatt nézem, önmagában az biztosan nem vinne rá, hogy esetleg tetszik is egy-két játékos.


Érdekes látni az eddigi válaszokból, mennyire nem igaz a sztereotípia, hogy a melegek ne szeretnék a focit. :)

2021. szept. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

"önmagában az biztosan nem vinne rá, hogy esetleg tetszik is egy-két játékos."

"De az esztétikai élményhez hozzájárul, hogy fiatal férfiak játszanak. Némelyik kifejezetten vonzó jelenség."


Csodabogár. :D Tehát mégis csak a kettő együtt. :) Mégsem csak úgy nézed a meccset, mint a hetero pasik, akik csak a játék miatt nézik, minden szexuális vonzalom nélkül. Na jó, túlbeszéltük. ;D Jó szurkolást és sok szép játékost! :)

2021. szept. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

1. Szeretek focizni de nem nézek focit.

2. Költözésnél mindíg szoktam segíteni.

3. Persze. Csak azért mert meleg vagyok attól még lehetnek lány barátaim.

4. Vidék (Pápa)

5. Pontosan ugyan arról amiról a többi ember.

2021. szept. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem bírok sportot nézni, egyszerűen nem köt le, nem látom, hogy bármi épülne belőle, számomra csak futkosnak ész nélkül. Engem egymás legyőzése és egyéb kakaskodások nem érdekelnek, számomra értelmezhetetlen az egész. A foci körüli felfújt hisztéria meg kifejezetten visszataszító számomra, bár ezt sportrajongóktól is egyre többet lehet már hallani...

2. Nem riadok vissza tőle, ha ásni kell, emelgetni kell a cementes zsákokat és a gerendákat, ki kell mászni a hullámpalával a tetőre, ez az alkotó ember életéhez hozzátartozik.

3. Nem okoz gondot lányokkal megtalálni a hangot, sokkal jobbak az érzelmi és kommunikációs képességeim az átlag férfihoz vagy "sima homoszexuálishoz" képest. (Igen, van némi gender-elhajlásom pszichológiailag, de messze nem annyira, mint egy echte transzneműeknek.) Valamivel jobban kijövök fiúkkal, több a közös téma. Amikkel a nőknek van tele a feje, az engem nem igazán érdekel.

4. Éltem fél életem itt is, ott is.

5. Régi barátokkal: gyermekkori emlékek, közös ismerősök kibeszélése, újabb barátokkal: közös érdeklődés, hobbi, világ dolgai.

2021. szept. 30. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

#27


Igen, túlbeszéltük. :) Mindenesetre az egyetlen sportág, amit kifejezetten a szép testek miatt nézek, és egyébként unnám, az a műugrás. Az kimondottan szexi, pláne a páros műugrás, amikor két gyönyörű férfi test teljes szinkronban mozog...

2021. szept. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!