Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Titeket zavarna ha a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha a párotok mások előtt lenne meztelen?

Figyelt kérdés

24 éves meleg fiú vagyok. Nagyjából 16 éves koromban kialakult egy kisebb baráti társaság ahol rendszeresen együtt nudizunk. Tényleg csak olyan dolgokat csinálunk mint a legtöbb korunk beli srác, videójátékozunk, sörözünk stb csak meztelenül. Mindenki tudta már akkor is, hogy meleg vagyok, de nem volt belőle probléma. A 16 éves szűz fiú fejemmel ez olyan volt, mint egy nedves álom, de sosem történt semmi szexuális aktus, mivel a többi srác egyáltalán nem volt meleg csak nudista. Idővel ahogy idősebb lettem és nem ez volt az egyedüli inger ami ért már nekem sem jelentett semmi szexuálisat, egyszerűen csak élveztem a meztelenséget.


Egy évvel ezelőtt viszont megismertem a jelenlegi barátom, azóta együtt vagyunk és nagyon szeretem. Először érzem úgy, hogy komoly a dolog valakivel. Viszont a barátom nem szeretné, hogy részt vegyek ezeken az alkalmakon. Sajnos féltékeny és nem tudom vele megértetni, hogy ez nem egy orgia. Tudom, hogy kell bizonyos nyitottság ahhoz amit csinálunk, és megértem ha valaki furának tartja de én szeretem csinálni. Ezek az emberek a barátaim. Hívtam a barátomat is, hogy csatlakozzon, de azt mondja nem érezné jól magát, amit igazából meg is értek.


Bocsánat, hogy hosszú lett, de azt hiszem így érthető a helyzetem. Szerintetek jogos a kérése vagy túlreagálja?


2021. szept. 9. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem gaz ez hidd el
2021. szept. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Figyelj, a legegyszerűbb az lenne, ha elmennétek egy "párteráipiára" pszichológushoz. Sokat számít, amikor szakember felvilágosít másokat dolgokról. Én fiú társaságban nőttem fel, így pl engem nem zavarna. Főleg, ha heterok. Ha melegek lennének, akkor már engem is zavarna, de most haverokkal így lenni nem érdekes. Mármint magamból indulok ki és belőlem sem váltana ki semmit. Szóval ezt meg kéne értetni vele. Viszont azért mondom a pszichológust, mert sokat tud számítani, ha szakember elmondja a véleményét.
2021. szept. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Én is egy kicsit furának tartanám, de nem hiszem, higy zavarna. Szerintem egyedül úgy győződne meg róla, ha elmenne.

Ha nem akar, akkor szerintem az is elég kellett kell legyen, hogy felajánlottad, hisz akkor gondolom érti, hogy nem szexuális dologról van szó.

Amúgy meg mindenkinek vannak furcsaságai, ennyi szerintem nem kell problémát jelentsen senkinek, bár lehet, hogy csak én vagyok ilyen 'megengedő' ilyen téren. Pedig a megcsalás nálam is azonnali vég, de ez valahogy nem zavarna.

2021. szept. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Kicsit túlreagálja.
2021. szept. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Kicsit túl reagálja, de érthető is. Én sem örülnék ha a fiú, akit szeretek másik fiúkkal van meztelenül. Hiába tudnám, hogy nem csinál semmit, mégis zavarna. Azon járna az agyam, mi van ha valamelyik fiú közülük mégis meleg, és az én barátomat is nézi?

Persze nincs barátom sajnos. De igy gondolkoznék

2021. szept. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Én úgy vagyok vele, hogy az én testem, én döntöm el, ki előtt vagyok hajlandó meztelen lenni és ebbe senki másnak nincs semmiféle beleszólása.


Amíg ez a meztelenkedés nem a szexualitásról szól és nem jár a párod megcsalásával, addig igazából neki semmi beleszólása nincs.

2021. szept. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Béla211 ***** válasza:
96%

Engem nem zavar és nem is zavart. De én is gyerekorom óta leginkább meztelenül érzem jól magam. Ő gondolom soha nem volt még nudista strandon vagy naturista saunában.

Egész nap vagytok úgy együtt, hogy meztelenül? Először megprobálnám kettesben a barátaid nélkül megmutatni, hogy mért is jó a naturista élet vittel.Aztán ha ez meg volt akkor a barátaiddal meg ismertetni először csak ruhában. Talán akkor belátja, hogy ez nem a szexualitásról szól.

Nálunk ez van belénk nevelve meztelenség=szex.És ezt a sztereotípiát kell lebontanod. Azért baromira szerencsés vagy a barátaiddal minden fére téren.

2021. szept. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Egy kicsit meglepődtem, hogy ennyire értelmes válaszokat kapok.


Egyébként igen, van hogy egész nap meztelenül vagyunk. Általában amikor össze tudunk jönni így töltjük a hétvégét.


Valakinek már bemutattam a barátom és szerintem jól kijöttek. Alapvetően nem zárkózik el tőlük szóval remélem jutunk valamire.


Amúgy szerintem érdekes, hogy ebből a társaságból csak 1-2 ember van aki eljár nudista helyekre. Alapvetően én sem szoktam, nagyon érdekes, hogy ebben a közegben jól érzem magam, de magamtól nudista strandon még nem voltam. Azt hiszem ez inkább már amolyan baráti hagyomány és ezért ragaszkodom hozzá.

2021. szept. 10. 15:02
 9/9 anonim ***** válasza:
96%
Engem nem zavarna ha tudnám a többi srácokrol hogy nem melegek. De amúgy ne mondj le erről a programról csak azért mert a barátod féltékeny, mert ilyen féltékenységek miatt vannak a toxikus kapcsolatok. Egy kapcsolatban meg kell bízni egymásban, mert a bizalom nélkül nem fog működik ez a kapcsolat. Lehet már megcsalták őt régebben ezért féltékeny.
2021. szept. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!