Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket zavarna ha a parotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha a parotok random meztelen/fehernemus képeket küldene nektek magarol?

Figyelt kérdés
Naponta csinálok ilyen 1-2x. Barátom meg nem hozta fel ezt, de felek hogy közönséges vagy nem tetszik neki. Nem mond rá általában semmit, csak hogy szeret és imád. Ti mit gondoltok erről? Van olyan helyzetet amikor nem orulnetek egy képnek ? 18L
2019. jún. 11. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon örülnék ha ilyen képeket küldözgetne nekem. És biztosan nem, lenne olyan helyzet, amikor nem örülnék neki. :) Max csak anyniban lenne fura, hogy egész nap fel lennék izgulva egy-egy szexibb kép láttán.


F/28

2019. jún. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom, ha pl dolgozik a barátod, akkor nem biztos, hogy ez a legjobb ötlet, mert lehet, hogy nem tud így a munkájára koncentrálni.

Értem én, hogy fiatalok vagyunk, meg tombolnak a hormonok, de az élet nem csak a szexről szól.

2019. jún. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy boltban dolgozik eladóként a nyáron, nem tudom hogy ott mennyire kell ilyenre figyelni
2019. jún. 11. 11:35
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tok jó dolog

Egy tipp

Ne minden nap mert akkor lehet egy idő után unalmas lesz


Heti egy kettő

Ázok viszont légyének a lehet legprofibb legizgatobbak

2019. jún. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csajom is csinálja. Én nagyon szetetem. :)
2019. jún. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Srácok ezt a kérdést nem azért tettem ki, hogy írjatok a képekért... nem nektek csinaltam
2019. jún. 11. 12:58
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindennap küldök neki,igaz van,hogy csak azért,mert kéri.Aztán egy ideig megunom.Sokszor csak simán,van hogy kifestem magam és különböző fehérneműben,ruhában.Nagyon szereti.
2019. jún. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszene! f.
2020. febr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!