Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Szoktatok strandon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Szoktatok strandon megnézni más fiúkat? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Esetleg szoktatok heteró havert elhívni strandolni hogy megnézzétek (csak nézni)?

2021. szept. 6. 11:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%
remélem, engem nem néznek meg. nem értem, minek kell az ilyen kérdéseket is a többi közé tenni, hogy azok is lássák, akiket nem érdekel.
2021. szept. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
88%
Privi jöhet.
2021. szept. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
88%

IGen, elöfordult már többször is, hogy olyan illetöt, akire kívácsi voltam, elvittem uszodába magammal, mert meztelenül akartam látni.

(Nem mindíg történt meg)

2021. szept. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem hetero haverom hívott el. Nem tudja, hogy bi vagyok. Most láttam először a farkát. Nagy volt neki.
2023. nov. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!