Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Szoktatok strandon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Szoktatok strandon megnézni más fiúkat? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Esetleg szoktatok heteró havert elhívni strandolni hogy megnézzétek (csak nézni)?

2021. szept. 6. 11:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Persze.
2021. szept. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ha a heteró haver nem tudja, hogy a fiúk érdekelnek, könnyű, de ha tudja nem tudom mi van :)
2021. szept. 6. 11:51
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Szoktak, a heterók meg nőket, mi ebben a meglepő?
2021. szept. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező! Szerinted, nem az a normális, ha mindenki a szexuális igényei szerint megnézi a neki tetszőket?

Mi ebben a furcsa?

Ráadásul, nézni mindig lehet! (ha bámulni nem is illik)

Aki pedig kimegy egy strandra, számítson rá, hogy látják őt. Ahogy az utcán, ill. nyilvános helyeken. Csupán a strandon kevesebb a ruha!


Jómagam nem vagyok egy szépség, mackós alkat vagyok, majd annyi a szőröm is. ;-) Mégis kapok néha ajánlatokat, ill. flörtölnek velem nők, de még pasikra is volt példa. (Egyesek még az sem zavarja, a nejem is jelen van. Nők esetében, ha gyerekkel látnak, az is vonzó tud lenni. Balatonon volt ilyen csaj pár éve, aki nagyon rám volt indulva.)

Dolgoztam strandon is gépészkén, mint vízgépházkezelő és mellette még a büfében is besegítettem. Akkor még szingli voltam. Voltak élményeim! ;-)

49F

2021. szept. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Biszex vagyok és így is szoktam. Sőt már hívtam heterot is, bár nem elsősorban azért, hogy nézzem.
2021. szept. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Kicsit bi vagyok és szeretek elhívni uszodába fiúkat azért hogy lássam a farkukat 😀
2021. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Naná!
2021. szept. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
persze, elhivom akár a jó pasi haverjaimat is úszni és öltözőben, zuhanyban látok mindent :) volt már igy sok élményem
2021. szept. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#6, #8 én is így vagyok vele, bár a farkukat eddig nem láttam, felsőtestet igen :D lehet rosszul csinálom hogy eddig még nem láttam azt...

2021. szept. 7. 08:15
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
Fiú felsőtestet nekem nem olyan nagy dolog látni, de a haverjaim farkára nagyon kíváncsi vagyok 😌 párét már láttam is 😍
2021. szept. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!